SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regulamin Otwartych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
TOBY
Niestety na tych zawodach byłem ,nieobecny.
Startowałem tydzień wcześniej na Mistrzostwach Śląska ,i teraz już tylko ćwiczę do MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
tak to ja
masz soga !
Nie bolało ale byłem tak rozgrzany, że chyba widziałeś jak pot spływał mi po twarzy he he a wykończony tak, że nie miałem siły wiązać sobie nadgarstków - naprawdę

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
izz nie załamuj mnie jak mozna sie zmęczyc przy wyciskaniu,rozumiem przy ciagu lub przysiadzie

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
mr. lift,
Nie byłem zmęczony wyciskaniem tylko rozciąganiem koszulki

A tak w ogóle to było by fajnie gdyby każdy uczestnik MP lub Pucharu otrzymywał dyplom. Nie są to przecież chyba duże koszty a bardzo miła pamiątka. Co o tym sądzisz???

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
wszystko w rękach Boga czyli organizatora!

Zmieniony przez - mr lift w dniu 2004-06-10 13:45:31

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Izz - dzięki za soga (pomimo że już troche jestem na tym forum to był mój pierwszy
Odbił bym ale miemam abona wsumie to nie zalezy mi na tych sogach (forum traktuje jako źródło wiedzy i możliwość wymiany doświadczeń/poglądów)ale jak już dałeś to nim nie pogardze

Mam do ciebie prośbe. Jak już pisałem zawody te zainspirowały mnie aby ukierunkować swoje treningi na wyciskanie, naradzie zbieram wszelkie informacje z różnych żródeł na temat poprawy wyniku w wyciskaniu.
Szukam efektywnych metod dla siebie. Może mógłbyś przedstawić swój obecny trening na wyciskanie oraz najskuteczniejsze metody które stosowałeś. Z miłą chęcią bym poczytał i może znalazł coś dla siebie. Jeżeli z jakiś powodów niechcesz ujawniać tego publicznie to może na maila. Najlepiej gdybyś założył nowy topic.
Z góry dziękuje!!!

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Toby,
Oczywiście odpowiem Ci na a-mail. Nie chcę zakładać nowego postu, bo nie uważam się za autorytet w tej dziedzinie. Myślę, że jest dużo osób, tutaj na forum, które w tym temacie mają dużo większą wiedzę i doświadczenie niż ja. Np. mr.lift, 666, zwykły3000, kawka, parker...
Polecam Ci stronę p. Pawła Pracownika. - http://republika.pl/power_lublin/

Mr.lift,
Wracając do sprawy dyplomów to kto jak nie ty może wpłynąć na organizatora w tej kwestii i sprawić by stało się już to tradycją. Ewentualnie dla osób które zajęły miejsca dalsze niż 6 mogą być dyplomy potwierdzające start w MP lub Pucharze.
I zwróć uwagę, że patrząc na to perspektywicznie, to na dłuższą metę taki pomysł się opłaci, ponieważ to przyciągnie więcej zawodników (bo kto by nie chciał mieć takiej pamiątki) a co za tym idzie więcej startowego, opłat z licencji zawodników i składek klubowych. Więc i tak patrząc na przeliczenie startowe – dyplom, to organizator wychodzi na tym do przodu!
Co o tym sądzisz???
Jestem ciekawy też zdania innych osób w tym temacie.

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
IZZ
Stary żle trafiłeś Mr.Lift jest napewno daleki od rozmowy z organizatorem za ,którym ja również nie przepadam.Jesteś jeszcze zbyt krótko zawodnikiem żeby wiedzieć o co chodzi.
Może przy najbliższym spotkaniu z Tobą...
Jeśli chodzi o organizatora tegorocznych MP ,to moim zdaniem nawet nie warto sobie zawracać głowy tematem dyplomów,bo przypuszczam że możemy mieć o wiele poważniejsze problemy np.z noclegiem.
Ponieważ dwa dni temu pan P ,powiedział że już prawdopodobnie niema miejsc,w takim razie jak wyobrażał on sobie przyjazd około 130-150 startujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312

Oby znowu MP nie przesuneły się w czasie i miejscu
cholera jak bedę poza 6 to zapłacę (nawet drugie startowe) organizatorowi aby wystawił mi dyplom he he

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
jestem za tym żeby dawano dyplomy wszystkim uczestnikom mistrzostw,tak jak to sie odbywa na ME czy MS gdzie dostaja je nawet trenerzy i sędziowie!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łancuchy do martwego ciągu

Następny temat

ME w Irlandi Strongwoman

WHEY premium