SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regulamin Otwartych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
Też tak uważam ,bo to naprawdę niewielki koszt.
A jak napisał IZZ ,,pamiątka jest,,
IZZ
Może jednak nie liczyć na organizatorów i postarac się o lepsze miejsce,a stać Cię na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Wzorek,
stary, uwierz mi, że bede się starał wypaść jak najlepiej. Cały rok trenowałem pod kątem tych właśnie zawodów (w końcu to najważniejsze zawody w roku, a jakiekolwiek miejsce na MP to i tak sukces. Moim zdaniem każdy kto startuje w takich zawodach dużo sobą reprezentuje).
Poza tym nie chcę zawieść moich kolegów z nowego klubu i chcę wypaść przed nimi jak najlepiej – bo na następne mnie nie wezmą he he
A tak na poważnie to się trochę martwię, aby znowu MP nie zostały przesunięte w czasie. Skoro są takie kłopoty to takie ryzyko istnieje. Cholera ale wtedy to się w****ię na maxa bo sobie już zaplanowałem wyjazd za granicę i kasę zapłaciłem.
Tak sobie myślę, że jak będę na emeryturze to będę sam organizował MP !

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
IZZ
Myślę że jeśli już niema miejsc to znaczy że zgłoszeń musi być dużo,lecz organizator podczas rozmowy telefonicznej nie potrafił okreslić rzędu ilu osób się spodziewa.
Skąd zatem informacja z jego ust ,że jest problem z noclegiem.
Ale nie martw sie zawsze dawaliśmy sobie radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Izz - ale jesteś skromny!!!
200kg/81,5kg - to dla mnie bardzo dużo! Pozatym widziałem Cię w akcji!
Z niecierpliwością czekam na maila - [email protected] !
Dzięki za linka, ale stronę P. Pracownika już całą przestudiowałem. (jego też widziałem w akcji)

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Izz- ale jesteś skromny!!!
200kg/81,5kg - to dla mnie bardzo dużo! pozatym widziałem Cię w akcji!
Z niecierpliwością czekam na maila - [email protected] !
Dzięki za linka, ale stronę P. Pracownika już przestudiowałem! (jego też widziałem w akcji

A czy mógłbyś wypełnić profil??

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
jeśli chciałbym wystartować na MPM w wyciskaniu leżąc w Jastarni to musze najeżeć do klubu. Jeżeli tak to z wielką przyjemnością zapisałbym się tam gdzie WZOREK czy IZZ i to właśnie was prosze o odpowiedź i jakieś informacje o klubie.

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
TOBY
dzięki że co nieco mi powiedziałeś na rzesztę czekam na gg.

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
gieniuxxl,
Ja sam jestem nowym zawodnikiem w klubie Azory Kraków (przeszedłem z Relax K-ów), więc nie mogę zabierać żadnego głosu odnośnie przyjmowania nowych zawodników. Może wzorek który jest liderem w naszym klubie Ci coś "poradzi".

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
WITAM
Jeśli chodzi o przyjęcie w poczet zawodników naszego klubu ,to na początek muszę mieć trochę danych na Twój temat.
Wiek dokładnie ,waga ,wynik na ławie czy też trójboju ,czy wogóle kiedyś startowałeś na jakichkolwiek zawodach ,jeśli tak to jakiej rangi były to zawody,czy masz sprzęt dostartów ? I tak wogóle skąd jesteś?
Tyle narazie.
Dane możesz przesłać na mój e-mail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Mieszkam w Przemyślu mam 18 lat (rocznik 1986).Waże 70 kg wyciskam na ławce poziomej 140 kg i nie biore wspomagaczy.Startowałem w tym roku w Otwartych Mistrzostwach Chełma w WL w młodzikach w kat. do 75kg(ale ważyłem 69.1 kg)i wygrałem z wynikiem 132.5kg(sędzia miał uprawnienia PZKFiTS).Startowałem bez żadnego sprzętu(w młodzikach chyba nawet nie można używać koszulek)

Nigdy się nie poddawaj!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łancuchy do martwego ciągu

Następny temat

ME w Irlandi Strongwoman

WHEY premium