SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja duzy spadek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Witam, nie wiem czy to dobry dzial, ale mam pytanie odnosnie regeneracji. Czytalem ze po cwiczeniu klatki piersiowej miesnie czasami potrzebuja nawet do tygodnia czasu na regeneracje. Podczas tego tygodnia zauwazylem spadki, i moje pytania sa nastepujace czy jest to proces odwracalny po tym tygodniu? czym moze byc spowodowany tak duzy spadek ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4573
yyy spadki? jakie dokładnie spadki ? siły masy ? Napisz ankietę działu i napisz nam swój trening cały. Klata potrzebuje do tygodnia regeneracji ale przy bardzo mocnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
spadki masy.
trenowalem na ławeczce poziomej tak :
30 kg 20 powtórzen
40 kg 15 powtórzen
50 kg 12 powtórzen
60 kg 10 powtórzen
70 kg 5 powtórzen
70 kg 4 powtórzenia
w między przerwami w seriach robiłem biceps po czym rowniez odpoczywalem ( 10 kg na ręke po 10 powtórzen)

Nastepnie na ławeczne skośnej robiłem górna partie klatki
30 kg 15 powtorzen
40 kg 10 powtorzen

rozpiętki akurat sobie w tym dniu odpuscilem :(


Zmieniony przez - scyzorexxx w dniu 2014-04-16 09:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Długość regeneracji zależy od intensywności i objętości treningu.
Nie wiem jak musiałbyś katować klatke,by regenerowała się cały tydzień.

Przy Twoim treningu-zakładając,że dobrze się odżywiasz-maks 2/3 dni i mięsień jak nowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
w takim razie przez złe odzywianie te spadki wystapily, w takiej sytuacji musze normalnie cwiczyc zeby one sie zregenerowaly ? oczywiscie odzywiac sie odpowiednio, czy trochę zredukowac plan cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie wiem człowieku o czym Ty piszesz.

Jakie spadki?
Rozumiem ,że siłowe ?

To mógł być po prosu gorszy dzień,a Ty histeryzujesz jak baba.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Twój organizm nie jest w stanie pracować na 101% co trening całym rokiem. Opanuj się i nie przeżywaj tak. W dodatku Twoja metoda jest nie z tej ziemi. Nie wejdziesz na duży ciężar męcząc maksymalnie klatkę wejściowymi seriami, o bardzo wysokich powtórzeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Zacząłem siłkę! ;)

WHEY premium