SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja . co jest 5 .Prosze pomoc.:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
Witam tych szerikich i tych szerszych . mam pytanko .
Trenuje jakies 5 lat i zawsze nurtuje mnie jedno zjawisko . dieta jest dopieta w miare solidnie jak na moje wymagania . Teraz jestem w przerwie regeneracyjnej 2 tydzien, micha jest, kcal zmniejszyłem o jakies 500-700 mniejszy wysiłek . Zaobserwowałem dziwne zjawisko .Biegam systematycznie i oczywiscie pracuje nie jest to praca siedzaca , przestałem trenowac zeby odpoczac psychicznie jak i fizycznie ,ale psycha sie meczy bo zaobserwowałem ze jak nie latam na siłke to masa spadła przez te 2 tyg oj jakies mniej wiecej 2-3 kg i z obwodów troszke poleciało , nie czuje juz tego nabicia ,wtedy miesien był pełniejszy ,. przyznam szczerze ze boli jak obwody leca , powiedzcie co to moze byc ze tak sie dzieje , robie wszystko tak jak powinienem a moje mieswnie nie sa takie pełne jak w czasie systematycznych treningow , waga tez poszła w dół .
Z góry dzieki , szerokosci Panowie oby ten 2016 dał wam kilka cb w lapce .;)
































witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
To normalne. Sama dieta nie wystarczy, by podtrzymać masę mięśniową. Jeśli nie ćwiczysz już dłużej niż tydzień to zaczniesz się cofać.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-01-15 10:02:15

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja bym bardziej powiedział że kwestia wody i generalnie ukrwienia mięśni. W ciągu dwóch tygodni może spaść siła, ale to nie kwestia mięcha tylko neuronalnych adaptacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
tez tak przypuszczałem . dzieki za odp . zamykam temat :P

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak. nie ma się czym przejmować...mięśnie to sprawa dość "ulotna"...z jednej strony a z drugiej po wznowieniu treningów to co uleciało przyleci znów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i areoby

Następny temat

Przejście z push pull legs na partię 2 razy w tygodniu

WHEY premium