SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
Witam własnie skonczylem cykl siłowy na poprawe wycisku na klatke Michail'a i zamiarzam robic rzezbe mam do tego zma i thermno speed
i wlasnie sie zastanawiam czy robic regeneracje a jak tak to jaki okres czasu bo w pewnym stopniu niemam zbytnio co robic a na silownie mam chec chodzic
poradzcie co zrobic :)

yyy?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
jak jestes po cyklu silowym to regen jest obowiazkowy
ja bym zrobil ze 2 tygodnie (czasami robie tydzien przerwy wogule + tydzien lekkich treningow) a potem rob co chcesz

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Dokładnie 2 tyg regi sie przyda. Jak efekty po tym treningu Michaila ?? Ile kg doszło na ławie ?? jesli wogule doszło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2382
witam, po planie siłowym ja bym zalecił przynajmniej 2 tyg rozbratu z ciezarami, potem lightowo tydzien i znowu na maksa, tez robilem ten plan Michaila i stawy mnie cholernie bolały, jak tez cie bolą to dokup sobie jakis siarczan glukozaminy do ich odbudowy :) pozdro

zawsze można wiecej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
To opiszcie obydwoje wyniki i w jakim czasie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2382
nie ten temat, ale jak nalegasz, +15 kg, wiec polecam bo to dobry trening :)

zawsze można wiecej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
15 kg a z jakiego wyniku ?? autor chyba sie nie obrazi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2382
jakbys dal sogacza to bym powiedzial ze z 110 na 125, ale tak to nic nie pisalem wspolczuje autorowi choc chyba wszystko juz zostalo napisane... pozdrowka

zawsze można wiecej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
hmm to ciezko bedzie mi wytrzymac taki czas bez siłki :P ale postaram sie
a na lawce poszlo mi prawie 10kg + ale jestem mały stazem wiec mysle ze jak zrobie ten planik za jakis czas to pojdzie lepiej :)

a tak apropo a aeroby w stylu basen bieganie w czasie regenracji mozna ?:) czy raczej kompletnie dac luzu

Zmieniony przez - f4llen w dniu 2005-07-18 17:08:25

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2382
jak odpoczywać to tylko czynnie a pływanie i bieganie samo w sobie jest przyjemne, wiec jasne ze mozna, chodzi tylko o to aby nie za czesto i nie za intensywnie

zawsze można wiecej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
hihhi bo umieram z nudnow i musze cos robic a nie zamierzam nigdzie wyjezdzac
mysle ze tydzien regn. i potem lekki trening zobacze co z tego bedzie

yyy?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Podciągnięcia na drążku

WHEY premium