SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Refleksje po zażywaniu SA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Wypelnij profil najpierw zanim zaczniesz podwazac moja doroslosc.A co do zastosowania deki w lecznictwie nie mam watpliwosci.Glupoty wypisujesz i taka jest prawda.Winstrol dla koni ? Deca na niewydolnosc serca ? Sam sobie zaprzeczasz.Piszesz ze deca jest lekiem na niewydolnosc serca,ale wczesniej piszesz ze powoduje jego przerost,wyjasnij mi ten paradox.Skoro krytykujesz doping,domyslam sie ze nigdy go nie stosowales.To niby skad twoja "wiedza" ? Jestes kolejnym lekarzem sportowym na forum ktory ma takie pojecie o sterydach jak ja o fizyce jadrowej ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Mashrum - ja tez czekam na odpowiedzi i popieram Klejcuna.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
To ciekawe, bo to o czym piszesz to winstrol przeznaczony dla zwierzat (nie tylko koni) Winstrol-V, ale juz o tym pisalem. Nie chce Cie obrazac, ale jestes ograniczony skoro nie umiesz przyjac do wiadomosci pewnych faktow.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mushrum, wykasowalem kilka z twoich postow poniewaz podajesz falszywe informacje ktore moga wprowadzic w blad niedoswiadczonych czytelnikow, przy braku argumentow zaczynasz uzywac ponizajacego(obrazajacego) stylu wypowiedzi.
Jesli chcesz przekazac cos interesujacego(nie chaotycznego bulgotu bez sensu) to postaraj sie swoje wypowiedzi poprzec jakimis faktami potwierdzajacymi je(wypowiedzi).


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3391
niestety chlopaki prawda was w oczy kole, ale oszukujcie sie sami...jestescie niewolnikami wlasnych slabosci...zal mi was

"...nobody is perfect so... call me nobaody.."

Mashrum

Mashrum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Malo wiesz, a w dodatku wywyzasz sie.
Udwodnij ze to co piszesz to prawda.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Kolego zmien podejscie z alfy i omegi na racjonalna rozmowe, a te swoje suche kawalki zostaw dla kolegow z piwnicznej silowni.
Jeszcze jeden taki text i masz baniaka(to jest ostrzezenie) albo zmienisz sposob wypowiedzi i zaczniesz mowic konkretami albo spadaj na drzewo, nie potrzeba tutaj rewolucjonistow marzycieli.
EOT

>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3391
ja nie mam zamiaru sie z wami klocic, juz napisalem wasze zycie robcie co chcecie, nie dacie sobie nic powiedziec bo macie juz swoje rozumy i moje gadanie niczego nie zmieni, chcecie dowodow to zapraszam do szpitala zakaznego w gdansku to sami zobaczycie jak wyglada watroba po methanabolu serce po dece, omce itp , nie jestem lekarzem ale widzialem wiele przypadkow i z wieloma lekarzami rozmawialem... myslac analogicznie... z paleniem paiperosow tez mozna zyc i na oko wszystko wydaje sie wporzadku, ale nikt nie widzi co sie dzieje w srodku w organizmie...to samo jest z anabolikami, owszem dzialaja, umiejetne zarzywanie w umiarkowanym stopniu pozwoli wyeliminowac potencjalne zagrozenie wynikajace z zarzywania, ale nie mozna zapominac ze skutki uboczne i tak czy siak beda, tylko od nas zalezy czy wieksze czy mniejsze...zawodowi sportowcy zarzywaja anaboliki pod scisla kontrola lekarzy, maja badania serca, robione proby watrobowe itp wiekszosc z was bierze wedlug swoich rozpisanych kuracji i poleca te kuracje innym osoba, a mozna rozpisywac komus kuracji nic nie wiedzac o jego organizmie...bo nie wiadomo jak inna osoba zachowa sie na poszczegolne medykamenty, moze ma uczulenie na jakis skladnik w nich zawartych albo zbyt slaba watrobe by sie mogla zregenerowac...pisalem wczesniej w jednym ze skasowanych postow ze uwazam iz wszystko dla ludzi, ale z umiarem i rozwaga....

pozdrawiam

Mashrum

Mashrum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Wogole nie na temat piszesz,to ze zazywamy sterydy to tylko i wylacznie nasza sprawa i nasz wybor, nie musisz nas umoralniac i mowic czym nam to grozi bo kazdy doskonale zdaje sobie sprawe ze skutkow ubocznych,zarzucasz nam ze nie bierzemy z glowa i umiarem ?.My tu mowimy o tym ze wypisujesz glupoty wprwadzajac ludzi w blad,chociazby bledne informacje na temat zastosowania srodkow w lecznictwie itp.,odpisujac mi w dodatku "widac nie dorosles jeszcze".Co wlasciwie jest celem twojej rozmowy ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3391
w ogole pisze sie osobno i nie pisze blednych informacji po prostuograniczasz sie do swojej wiedzy ktora jest..no comment

jedziesz na mnei jade na ciebie

PS mozesz daj mi ingora bo nie chce mis ie zagladac juz do waszej stajni

Mashrum

Mashrum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Winstrol

Następny temat

Pilnie do Gohana

WHEY premium