SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Refleksje po zażywaniu SA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mushrum, nikt sie z nikim nie kloci, tylko ty insynuujesz ze jestesmy gloopi.
Piszesz o rzeczach o ktorych masz male pojecie i tragizujesz podajac skrajne przypadki(o ile prawdziwe), te rozwalone watroby o ktorych piszesz to wlasnie skutek gloopoty i nie wiedzy.
My wlasnie tutaj probujemy tego uniknac przez dzielenie sie informacjami(nie pseudoinformacjami)
Idz na forum motocyklowe i powiedz zeby nie jezdzili bo ilu z nich juz lezy za kosciolem.
Co do zawodowych sportowcow i scislej kontroli lekarskiej to bym z toba polemizowal.
Co do rozpisywania kuracji to nie wiem czy zauwazylesz ze panuje tutaj tendencja do rozpisywania minimalnych dawek i/lub odradzania.
Co do poznania sklonnosci czyjegos organizmu to musial bys przeprowadzic ekstensywne badania na danej osobie zeby stwierdzic czy ma sklonnosci do takich czy innych skutkow ubocznych, o ile by sie dalo wszytkie wykonac.
Moja prosba do ciebie, zachowuj sie przyzwoicie i nie wprowadzaj ludzi w blad to wszytko bedzie cacy.
Pozdrawiam


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3391
masz racje ze sa sporty ktore wymagaja ryzyka - nie da sie uniknac, moze troche moje wypowiedzi nabraly zlego kierunku, bo ja sobie zdaje sprawe ze czlowiek ma genetycznie zapisane ile moze na sucho rozbudowac miesnie no i z czasem nie da sie przeskoczyc bez "koksu", ale strasznie irytuja mnie takie odpowiedzi jak klejcuna...
tylko nadal nie rozumiem dlaczego akceptujecie tylko swoja wiedze, jestescie pewni ze juz wszystko wiecie?? samo uzywanie medykamentow nie czyni z was ekspertow

Mashrum

Mashrum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wszystkiego nie wie nikt, ja osobiscie spotkalem , cwicze i rozmawialem z wieloma zawodnikami wysokiej klasy.
Nie jednokrotnie zasiegalem porad lekarza sportowego i przeczytalem duzo literatury fachowej i prowadzilem paru chlopakow.
Takie jest moje doswiadczenie a mozesz byc pewny ze na tym forum udzielaja sie rownize zawodnicy na poziomiem krajowym i wyzej wiec dlatego mowie zebys nie latal i oszczedzil sobie wsytdu.


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..





Zmieniony przez - lifter w dniu 2003-06-14 18:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Czlowiek ktory nie ma argumentow na dany temat,czepia sie pisowni,typowa psychologiczna reakcja.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3391
mocne slowa :D

Mashrum

Mashrum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Dopiero dzis tu wpadlem a tu takie jaja ... rozrost organow wewnetrznych ... przerost serca po Dece ... itd. ... ludzie !!! skad kolega bierze takie rewelacje !?!? Prosze o podanie chodz jednego dowodu (badania, opracowania medycznego) mowiacego, ze BEZPOSREDNIM powodem przerostu miesnia sercowego badz organow wewnetrznych byl lek zaliczany do grupy SAA ...

A juz szczyt to jest ta scisla kontrola lekarska u zawodowcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
A juz myslalem ze bedzie to jakas inteligentna dyskusja, niestety jest to jalowe pomnazanie mitow.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
mashrum- a co robiłeś w tym szpitalu w Gdańsku? byłeś może pacjentem? a na jakim oddziale? po przeczytaniu twych wypowiedzi mam wrazenie ze na zamkniętym.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Buehehe
Lubie Twoje wypowiedz Ggobo, prezentujesz taki sam ironiczny styl jak Venom

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie , ten post jest o efektach stosowania sterydów i o tym ma być mowa . Jeśli ktoś ma efekty zarówno pozytywne jak i negatywne to niech opisze , może następni unikną tych negatywnych . A pisanie o sterydach na podstawie wiedzy czysto teoretycznej jest niezbyt mądre , jeśli nie jest oparte na przykładach .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Winstrol

Następny temat

Pilnie do Gohana

WHEY premium