SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduktory

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
No tak postaram sie . i wrzuce kiedys jesli mi sie uda ulozyc cos. ale trening silowy weidera to niby lipa poleciacie jakis trening ? silowy + wytrzymalosciowy najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
ok .dziekuje za jakis czas odezwe sie tutaj jak cos wymysle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
aha. a posilkow powinno byc 5 jak dla mnie ? na silownie chodze o godz 19 to nie ma sensu zebym jadl po treningu 2 posilki ( pierwszy bylby ok godziny 20.. a drugi musialby byc ok 22-23) wiec sprobuje diete na 5 posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze byc dowolona ilość posiłków - mozesz miec nawet 4 - byleby kalorie sie zgadzaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
ok. http://www.kalkulatory.sfd.pl/ <-- moim zdaniem początkującego forumowicza. Mysle, ze ten kalkulator mi duzo pomoze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
w tym kalkulatorze wyszlo mi , ze aby chudnac 2kg na tydzien musze dostarczyc 1623,18 kcal moze tak byc ?

Albo zeby chudnac 1kg na tydzien 2723,18kcal


Ktory poziom bylby bardziej optymalny ? mi osobiscie podoba sie ten pierwszy ( 2kg tygodniowo) ale to chyba za duzo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętaj, żeby na minus nie było zbyt dużo. Dawaj tak z 300kcal na minus. Co do treningów to silowy + hiit + aeroby
Ale udaj się z tym do odpowiednich działów
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Tomasz 1405 na temat A6W napisal mi

"posłuchaj ten program to porazka i jedynie działa na papierowych gości w gazetach którzy nie istnieja albo wykonuja takie ćwiczenia na papierze, krzywde sobie chcesz zrobić co??? nic na tym nie osiagniesz. "


O co z tym chodzi ? zle jest A6W ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl. Mono + Jablczan + ?

Następny temat

Mass Impact + Carbonox + Cytocell + Cm3 - Dawkowanie

WHEY premium