SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduktory

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
o te spalacze tluszczu czy to nie bedzie zbyt intensywne silownia + bieganie + A6W bo wyczytalem , ze najlepiej zrzucac 0,5-1kg tygodniowo.. i czy pozniej nie bedzie efektu jojo i wgl takie tam.. i teraz mnie uswiadomiles w tym , ze to mogly byc bezsensowne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokładnie, to jest bezsensowne pytanie
Bo od tego jest ten dział. Ale daj sobie spokój z tym, nie potrzeba ci tego.
Teraz zwiedź trzy działy : odchudzanie, odżywianie, trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
No tam to ja juz nie raz bylem.. i doszedlem do wniosku ze bede mniej jadl , ograniczal cukry i tluszcze. nie jadal miedzy posilkami i max do 18 no chyba , ze wlasnie po silowni to tą kasze gryczana z bialkami jajek .. wlasnie , bo mi nie odpowiedziales :) dodawac tez żółtka czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, możesz dodać. Ale ehh, to nie jest dieta. Załóż tam temat, poczytaj podwieszone tematy. Wiele czytania przed tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Rozumiem Cie :) ale odpowiedz na moje jedno proste a zarazem glupie pytanie :)

Jesli bym kupil dowolny produkt z tych spalaczy , chodzil na silke , biegal , robil A6W i ograniczał jedzenie - to co w tym bedzie zlego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
ide na silke wroce ok 20 . Trzymaj sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydasz niepotrzebnie pieniądze Musisz mieć odpowiednią dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Czyli jaka ? odpowiedz mi. :) chodzi mi o to jak ją ułozyc .. czytalem na forum , bo są wskazowki ale to dla mnie za trudne i napisane ' nie moim jezykiem' bardziej fachowo tam piszą.. a swoją drogą nie umiem ułozyc diety.. probowalem kiedys ale bez wiekszego sukcesu - skutek. dieta poszla do smieci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego mówię żebyś tam założył temat.
Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i potem dać bilans kaloryczny z jedzenia na minus np. -300kcal czy więcej jeśli nie zależy ci bardzo na mięśniach.
Zastosuj dietę low carb Białka 2-2,5g na kg masy ciała, węgli 2-2,5g na kg masy ciała i tłuszczy 1-1,2g na kg masy ciała, manipuluj dowolnie ale nie przekraczaj ilości.
Poczytaj o zdrowym odżywianiu, dla chcącego nic trudnego
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
redukcyjna
obliczasz swoje zapotrzebowanie kcal - nie jest to trudne
odejmujesz z 200kcal lub trzymasz na 0 bilans - i dorzucasz aktywnosci : bieganie,rower

+ oczywiscie normalny treningi siłowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl. Mono + Jablczan + ?

Następny temat

Mass Impact + Carbonox + Cytocell + Cm3 - Dawkowanie

WHEY premium