SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduktory

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Wiem, ze kiepsko zaczynam ;) chcialem zainwestowac w cos w stylu MASS XXL albo Super Mega Mass 2000 ale najpierw chyba zrzuce troche kg , bo nie wiem czy to co mam to tkanka tluszczowa czy w tym jest tez troche masy miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
na poczatek odzywiaj sie zdrowo i zacznij sie ruszac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Ruszam sie :) od 7 miesiecy silownia regularnie , od 2 tyg. regularnie bieganie i jestem na 6 dniu A6W. dodatkowo kiedy zacznie sie rok szkoly bede wstawal szybciej i ok 30-60 min biegal.

Myslicie , ze sa jakies szanse na zrzucenie zbednych kg przy pomocy tych produktow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MASS XXL albo Super Mega Mass 2000
to jedzenie w proszku.
Jakich produktów?
Nie rozumiemy się, zacznij od diety bo te produkty nic ci nie dadzą bez diety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Wiec jaka dietę proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiednią do twoich celów
Zajrzyj w dział odżywianie i ew. odchudzanie ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
patrzylem i malo wyczytalem.. chodzi o diete wysokobialkowa, węglowodanową czy o jaką ? jak na dzien dzisiejszy obliczylem gdzies na necie , ze aby utrzymac tą wagę musze dostarczac ok. 3100-3300 kcl.. a mysle ze dostarczam 2000-2500 praktycznie jem tylko obiad i w dni treningowe ( po siłowni godz. ok . 20) kasze gryczana z bialkiem jajek ( bez zoltek ) powinienem dodac żółtka ?


PS. masz może w tym momecie 'pod ręką' jakąś dobra diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma diety uniwersalnej a nikt ci za ciebie diety nie ułoży. Udaj się do działu odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093
Ok. poczytam sobie tam :)

teraz troche odbiegne od tematu ale mam do Ciebie pytanie , chodzi mi o sklep SFD pytalem o produkt .. wyslalem do nich wiadomosc z 3-4 godziny temu i nikt nie odpisal ? czemu ? ostatnim razem kiedy wyslalem pytanie to odpowiedz dostalem ok 30 min po zapytaniu. Mozliwe ze teraz 'nikt nie pracuje' albo poprostu nikogo nie ma kto moglby odpowiedziec , czy poprostu usuneli pytanie z jakiegos powodu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe, że nikogo nie ma/są zajęcia/zadałeś bezsensowne pytanie.
A o co się rozchodziło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl. Mono + Jablczan + ?

Następny temat

Mass Impact + Carbonox + Cytocell + Cm3 - Dawkowanie

WHEY premium