SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
Czołem!


Jedno szybkie pytanie do Was. Od dzieciaka jestem zalany, konkretnie... w okresie konca gimnazjum mialem dobre 120 na wadze, pod koniec technikum zaczalem przygode z treningami, dobre 3 lata temu, na poczatku nie liczylem, nic nie robilem aby treningi, potem zaczalem liczyc kcal i ze 120 szedlem na 95, obecnie waga jest miedzy 93-91. Próbowałem wielu rzeczy aby jakos zgubic ten zbedny fat. Byla proba ketogenicznej jednak duzo tam nie posiedzialem bo nie moglem juz w pozniejszym okresie żreć tego fatu, na keto podbilem kcal do 3000, aktualnie jestem na 2100, wiem ze to prawdopodobnie za malo jak na mnie jednak jesli to ma pomoc to jestem w stanie nawet pojsc pod VLCD. W sumie nie napisalem Ci nic o sobie co by moglo moze pomoc, 22lata, tak jak pisalem waga miedzy 93-91, typowy endo... Ja juz sam nie wiem co czynic z tym zeby ten fat spadl, nie mowie tutaj od razu o kracie na brzuchu, ale jednak gdyby ten brzuch i "damskie piersi" spadly to bylbym w siodmym niebie. Co do treningu to FBW 3 razy, pasuje mi ten format treningowy. To byla historia a teraz pytania. Czy...
1. Czy dalej ciąć te kalorie? Nie przeszkadza mi to nie liczac okresow gdy jestem z dziewczyną, ona rozumie to ze trenuje ale nie rozumie ze chce zredukować, czesto coś po za bilansem wjedzie jak z nia jestem. Ogólnie gdy sie z nia spotykam to zostawiam jakas ilosc kalorii w razie czego. Wg Was powinienem tak robić czy po prostu jak już cos wjedzie co nie powinno to sie tym nie przejmowac?
2. Czy w takim przypadku jednego dnia majac powiedzmy 2000kcal a następnego po spotkaniu jest wiecej to zaleje mi dupe jeszcze bardziej czy jak na to patrzeć?
3. A moze zamiast obcinania kcal uciąć wegle i dołożyć bialka i fatu w zamian za węgle?
4. I ostatnie, przynajmniej na ten moment pytanie, na które jedni mowia tak a drudzy nie, czy stosować kretę na redukcji?
Ogolnie na tych kcal co jestem wszystko jest ok, samopoczucie etc. Jedynym minusem jest spadek sily ale tym sie nir przejmuje w tym momencie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej
Na początek wypełnij ankietę proszę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html i wrzuć mniej więcej jak jadasz.
Ile wyszło Ci w zapotrzebowaniu liczyłeś? Jeśli nie oblicz w ten sposób https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Dziewczynę musisz nastawić, że albo rybki, albo wiesz Jak od czasu do czasu coś wpadnie (najlepiej zaplanować to zrobić cośzdrowego fajnego - kuchnia sfd - i pełno przepisów masz ) bo jak redu nie idzie, to ...ciężko bawić się w chat meal i oczekiwać efektów. Więc stałe kalorie, trening. Kreatyna CI nie potrzebna, na tym momencie wytrenowania.

Wrzuć zdjęcie do wglądu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za mało kalorii

Następny temat

Dietka na mase do oceny.

WHEY premium