SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i zachowanie masy miesniowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Witam mam 17 lat 183cm wzrostu i waże 83kg. Chce zrzucic wage do mniej wiecej 75kg aby pozbyc sie tłuszczu z brzucha i nóg. Mój jadłospis codzienny przedtawia sie nastepujaco:
Pon-wt
Pobudka 5 rano sniadanie o 5:45-6:00 kanapka z plasterkiem chudej szynki + nie slodzona herbata
Godzina 10:45 drugie sniadanie takze kanapka z wedlina (kanapka podwojna lub bułka zależy od dnia)
Obiad o godzinie 15:15 zupa z makaronem lub drugie danie ziemniaki+surówka+miesko - staram sie jesc nie duża porcje i kolacja o godzinie 6 wieczorem kanapka z szynka albo parowka z kanapka. Cwicze na silowni 2 razy w tygodniu po 35 minut ( niestety tylko w szkole bo nie mam obecnie dostepu do lokalnej siłowni- remont) w domu cwicze co 2 dni brzuszki 5 serii po 15 i pompki 5 serii po 10 i do tego przysiady 5 serii po 30 przysiadow. Moje pytanie brzmi ile czasu zajmie mi zrzucenie tych prawie 10kg? Jak pozbyc sie tylko tłuszczu , nie chce spalać miesni. Co moge zmienic w tej diecie i planie treningowym? Jesli to zły dział prosze o przeniesienie , to moj pierwszy watek licze na porady użytkowników i pomocne informacje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
zapraszam do działu junior sfd i odżywianie.Wszystko jest do zmiany.Chyba że jesteś zainteresowany systemem IF to proponuję poczytać tematy podwieszone.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Założyć tam drugi temat czy moge prosic moda o przeniesienie? Co dokładniej jest do zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Raczej wszystko

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Mógłby mi ktoś opisać dokładnie co zmienić? Jestem laikiem jeśli chodzi o układanie diety. Czy te cwiczenia które rozpisałem mogą zostać? Co jeść a czego unikać. Aha nie jem słodyczy tłuszcze też ograniczyłem. Jeśli ktoś mi rozpisze zmiany bede bardzo wdzieczny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch i klata - abs workout i 100pompek

Następny temat

Stymulator Hormonu wzrostu...

WHEY premium