SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do kosci na Ultimate Diet 2.0

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Redukcja do kosci na Ultimate Diet 2.0

A kuku

Witam Wszystkich w moim dzienniku który założyłem w celu silniejszej motywacji oraz porad i korekt błędów które popełniam na hardcorze jakim podobno jest UD 2.0
Zaraz pewnie pojawią się komentarze typu "Masuj bo nic z ciebie nie zostanie" dlatego napiszę z góry:
Dlaczego redukcja nie masa
Po pierwsze: akurat teraz do wakacji mam dużo czasu, na siłownie, aeroby i trzymanie reżimu podczas ud 2.0. Na wakacje wyjazd za granice a po wakacjach bedzie go znacznie mniej (nauka,praca, dodatkowe zajęcia), zreszta wtedy mam zamiar zabrać się za mase z głową.
Po drugie i najważniejsze: Od kilku lat mam delikatną lipomastie na klatce, brzuch jak brzuch mała opona jest, ale w końcu chce się pozbyć tego gó..na z klatki raz na zawsze
Dane
Wiek:25
Wzrost: 179
Waga:82
Klatka:105
Pas:86-87
Biceps:37

Cały test potrwa 7 tygodni, na ud 2.0 jestem juz od tygodnia więc pozostało jeszcze 6.

Suplementacja

Spalacze: AMP i Lean Xtreme starczy mi na jakies dwa tygodnie w międzyczasie coś dokupie.
AMP-przed treningiem i aero
Lean xtreme-2x1
Omega-3- 6 kapsów dziennie
BCAA- 15 gram przed aero i trenigiem
WPC- 40 gram po treningu
ZMA-3 kapsy przed snem
CM3- 5 kapsów dziennie, w dni ładowań 20 kapsów
Shotgun przed treningiem

Dieta

Tutaj wszystko będę opisywał w każdym dniu, więc nie bede pisał sztywnej rozpiski.
Trening

Poniedziałek - depletion
tempo 3020, 8 serii dla każdej pary (łapy 6 serii), przerwy max 30sek
A1 Przysiady
A2 MC na prostych

B1 wycisk na skosie
B2 wiosło podchwyt

C1 Francuskie siedzac
C2 uginanie sztanga

Wtorek - depletion
tempo 2010, 8 serii dla każdej pary (bary 6 serii), przerwy max 30sek

A1 Przysiady na suwnicy
A2 uginanie na maszynie


B1 wycisk na poziomej
B2 Ściąganie drążka szerowkim

C1 wycisk żołnierski (sztanga)
C2 face pull

Czwartek - Tension
Przerwy między 1-2 30 sekund, między 2-1 - 1-1,5 minuty
A przysiady 3x12-6
B1 suwnica 3x12-6
B2 mc na prostych 3x12-6
C1 wl 3x12-6
C2 wiosło 3x12-6
D1 wyciskanie klatka skos 3x12-6
D2 ściąganie drążka do klatki 3x12-6
E1 Wyciskanie sprzed brody 3x12-6
E2 face pull 2x10
F1 wyciskanie francuskie zza glowy 3x12-6
F2 uginanie sztanga lamana 3x12-6

Sobota - Power
5x5, przerwy ok. 2-2,5 minuty

1. przysiad tylni
2. martwy ciąg
3. wiosłowanie
4. wycisk na poziomej
5. wycisk sprzed brody
6. poręcze / wyciskanie francuskie
7. uginanie ramion ze sztangielkami

Do tego aero w postaci bieganie i jazdy na rowerze.

No to lecimy z wypiskami






Zmieniony przez - MODis w dniu 2012-04-10 11:51:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Chyba nam kolega pękł. Ja czekałem na ładowanie, ale wcale to takie przyjemne nie jest. Łatwiej mi było na niskich węglach w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Dzień 8 (poniedziałek)

DIETA:

Posiłek nr 1

Płatki owsiane górskie Kupiec - 40g
Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g)
XXL NUTRITION Whey Delicious - 30g

Posiłek nr 2

XXL NUTRITION Whey Delicious - 40g

Posiłek nr 3

Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g)
Białko jaja kurzego - 150g
GOLD Omega3 - 3g

Posiłek nr 4

Mięso z ud kurczaka bez skóry - 140g
GOLD Omega3 - 2g

Posiłek nr 5

Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 150gr
Oliwa z oliwek - 10g
GOLD Omega3 - 2g

TRENING

DEPLETION

tempo 3020, 8 serii dla każdej pary (łapy 6 serii), przerwy max 30sek

A1 Przysiady na suwnicy
A2 MC na prostych

B1 Wyciskanie sztangi skos
B2 Wiosłowanie podchwytem

C1 Francuskie zza głowy
C2 młotki

PODSUMOWANIE

Wczorajszy trening z racji Świąt wyjątkowo rano po pierwszym posiłku. Dużo ludzi na siłce, większość sprzętu zajęta więć musiałęm troche zmienić ćwiczenia żeby zachować odpowiednie przerwy.
Na treningu non stop pot, chwile słabośći musze jeszzce popracować nad doborem ciężaru, bo 8 serii i przerwy po 30 sekund robią swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
ciekawy trening, masz gdzies art do niego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Dieta według książki Lyle Mcdonalda "Ultimate Diet 2.0" a trening troche zmodyfikowany autorstwa by Christian Thibaudeau.

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_diet_mass/shredded_in_6_days

Czytaj od sekcji Training Guidelines

Zmieniony przez - MODis w dniu 2012-04-10 12:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jak wygladąła dieta przed wejsciem an UD 2.0
Pokaz fotki
jestes pewien UD 2.0

W sumie nie odradzam ale tez nie polecam, mozna sie na niej dobrze wyciac ale poleci duzo miecha + zryta psychika po jakims czasie na tak niewielu kcal.

Pokaz sylwetke wtedy bedzie wiadomo czy UD jest ci potrzebne.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-04-10 13:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Wczesniej jakies 1,5 miesiaca lekkiej redukcji. Pewien nie jestem ale to jedyny okres kiedy mogę spróbować
bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania i życia na tej diecie razem z pracą, nauką, i innymi rzeczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Dzień 9 (wtorek)

DIETA:

Posiłek nr 1

Płatki owsiane górskie Kupiec - 40g
XXL NUTRITION Whey Delicious - 40g
GOLD Omega3 - 3g

Posiłek nr 2

Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 180g
Fasola czerwona konserwowa EL CHICO - 100g
Oliwa z oliwek Gallo Reserva Biedronka - 10g



Posiłek nr 3

XXL NUTRITION Whey Delicious - 30g

Posiłek nr 4

Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 180g -
Fasolka szparagowa mrożona - 100g
GOLD Omega3 - 3g



Posiłek nr 5

Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 180g
Makrela wędzona - 80g
Pomidor,ogórek


Razem

B:204
T:40
W:51
Kcal:1400

SUPLEMENTACJA

AMP-1kaps rano przed aero, 2 kapsy przed treningiem
Lean Xtreme-1 kaps rano, 1 kaps przed treningiem
BCAA-15 gram przed aero, 15 gram przed treningiem
Shotgun- pół porcji przed treningiem
ZMA-3 kapsy przed snem
Magnes- 2 + 1
Calcium-2 +1



Przed treningiem-pól porcji shotgun, 15gr BCAA 2 kapsy AMP
Po treningu 30gr WPC i 4 kapsy CM3

TRENING

DEPLETION

tempo 2010, 8 serii po 15 powtórzeń dla każdej pary, przerwy max 30sek

A1 Przysiad
A2 Ugiananie w leżeniu

B1 WL
B2 Sciaganie drazka za głowe

C1 Wyciskanie żołnierskie
C2 Face pull

PODSUMOWANIE

Rano aeroby na dworze- 40 minut biegania.
Na treningu lało się ze mnie jak pod prysznicem, musze dopracować dobór obciążenia poniewaz ostatnie powtórzenia
w koncowych seriach bardzo cięzko juz ida przy tak krótkim odpoczynku. Samopoczucie takie mieszane dzisiaj, troche zakrecony jestemi mam opóznioną reakcje
Jutro z rana aeroby- bieganie lub jazda na rowerze zobaczymy na co bede miał ochotę, może na nic



Zmieniony przez - MODis w dniu 2012-04-10 17:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Siema, siema !

Na początku dzięki za odwiedziny mojego dziennika. Będę tutaj regularnie wpadał i "kontrolował" Twoją redukcję.

Nie podoba mi się temat, mianowicie "Redukcja do Kości". Nie ma sensu wycinać się aż do kości. Po co? Lepiej kilka kilogramów, i potem jechać z czystą masą. Staraj się, aby nie palić mięśni, bo potem będziesz miał tak ciężko jak ja, gdy znajdziesz się bez mięcha na organizmie. Ważysz 82 kg, przy 179 cm. Kilka kilogramów, i będziesz mógł z czystym sumieniem wziąć się za masę !

Zdjęcia szamy fajnie wyglądają Pozdrawiam, i wytrwałości !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Załozenia UD sa takie zeby miesa poleciało jak najmniej, mysle ze podczas całego testu obwody spadna, przynajmniej taka mam nadzieje przy niewielkim spadku wagi. Zobaczymy w praktyce jak to wyjdzie. Na rekach i nogach żyły jak u narkomana jedynie dół brzucha i na klatce troche tłuszczu zalega. Tak jak pisałem po wakacjach jade przez rok z masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Rozumiem. W sumie nigdy nie miałem styczności z UD, i przyznam, że pierwszy raz słyszę tą nazwę (albo to skrót po prostu, którego nigdy nie używałem). Co do tych żył. Jak już są żyły jak u narkomana ... to wiedz, że coś się dzieje Wrzuć zdjęcia poglądowe, bo coś mi się wydaje, że już nie powinieneś redukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Na rekach i nogach zawsze miałem żyły, tłuszcz zbierał mi się głównie na brzuchu i twarzy, kiedyś byłem okrągły jak księżyc, policzki wypchane jak u chomika ale wtedy dieta typowo fast-food, pizza, i dużo piwa . Kondycja wtedy porażka. Jeszcze 5 tygodni i bedzi e podsumowanie. Zbieram sie powoli na jakies aeroby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na gorset mięsniowy? Co i jak.

Następny temat

Pare pytań odnośnie treningu

WHEY premium