SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dla kobiety - jaki produkt wybrac

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
Witam, posuzkuje fajnego spalacza bez efedryny, i skutkow ubocznych jak nadmierne pobudzenie , rozdraznienie. pracuje w obsludze klienta i nie chce byc nienaturalnie "wy***ana". Dodam ze srodki takie jak lady therm therm line , thermo speed i activlab thermo shape bralam, ale bez skutkow. Zrobilam "przesluchanie" w paru sklepach internetowych, i polecono mi takie srodki jak: beta 3 , meta burn ef, scorch, tight, hydrocut czy dyma burn extreme. Teraz prosze was o znalezienie czegos bezpiecznego ale skutecznego, co pomoze spalic zbedny tluszczyk i podkrecic przemiane materii. Dodam ze dietka i trening jest ok ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37426
własnie czytajac twoj post chcialem powiedziec ze dieta i trening na szczescie mnie uprzedzilas dodajac to na koncu

hehe ale az tak ci przeszkadza w pracy pobudzenie czy ludzie mysla ze porobiona tam siedzisz ?

moze ktos ci cos poradzi w tym dziale ale w sumie bardziej powinnas ten temat zamiescic w dziale odżywki i suplementacja

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
He he lajtowe pobudzenie bedzie ok, ale nie chce wlasnie wygladac na "porobiona" ;) ok, dzieki zaraz tam zamieszcze temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37426
nie ma za co i pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8961
Może spójrz na to:http://www.sfd.pl/SPALACZE._ANTYKATABOLIKI._DODATKI.-co_kupować_-t380925.html

Jaki produkt wybrać to jest chyba kwestia indywidualna, ale musisz pamiętać, że spalacz wpływa na odchudzanie tylko w kiku procentach i warto wydać na niego pieniądze dopiero pod koniec redukcji. Ja osobiście brałam Scorcha i na mnie podziałało,bez żadnych skutków ubocznych, chyba że za skutek uboczny uznać kompletny brak apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5107
Ja bym wybieral miedzy:
- Metaburn XTP,
- Redline,
- Scorch,
- Tight,
- ew. Thyroterm.
Pierwszy "najlzeszjszy". Po Redline szybko odczujesz dzialanie. Scorch jest skuteczny, choc nie ma chyba takich "niepozadanych" skutkow. Thyroterm tez Cie powinien lagodonie potraktowac i na "porobiona" nie powinnas wygladac . Najlepsze recenzje zbiera Tight (tuz za nim Redline i Scorch), lecz nie wiem jak dziala. Niedlugo zaczne brac, to moge sie podzielic uwagami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki, w takim razie czekam na opinie :]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5107
W miedzyczasie moglabys cos napisac o diecie i treningu, abysmy mieli pewnosc, ze faktycznie jest OK .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rzezbe

Następny temat

Pomoc w poczatkach...

Zestaw 1