SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

Mężczyzna

Waga

83

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Do oceny (zdjęcia)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca od 7-18

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 1,5 miesiąca

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Zdecydowałem się na lekką redukcję. Poniżej przykładowy zestaw posiłków z mojego jadłospisu. Trenuje w godzinach od 19-21, 5 razy w tygodniu. Zapotrzebowanie jakie otrzymałem z kalkulatora to 3425 kcal. Jedzenie oczywiście modyfikuje np. pierś z indyka zamieniam na pierś z kurczaka, ryż brązowy na ryż paraboiled albo makaron razowy, do tego warzywa w dużej ilości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Ja, na twoim miejscu redukowałbym, jak się trochę wytniesz to później będzie ci lepiej robić masę jakościowa i nie będziesz mocno zalany tłuszczem. Co do diety to troche za dużo obciołeś kalorii. Uważałbym też na nabiał, chyba że dobrze na ciebie działa.



Zmieniony przez - Patryk23si w dniu 2015-09-09 15:39:57

Zmieniony przez - Patryk23si w dniu 2015-09-09 15:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
wy tak na poważnie z tą redukcją? Nie róbcie sobie jaj. Co tu wszyscy latają na 7%.

A Ty weź się za trening, ułóż sobię dietę - w odpowiednim dziale Ci podpowiedzą jak to zrobić.

Delikatnie na plus z kaloriami 200-300 i będziesz rósł, redukowanie zajmiesz się jak będziesz jakoś wyglądał.

Nic na siłę wszystko z głową!

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Zjedz na śniadanie jakieś porządne źródło białka, nie tylko kurczak i pierś możesz wcinać na redukcji. Wieprzowina, wołowina, podroby czy ryby są jak najbardziej wskazane. Zjadasz 0,5 kilograma serka wiejskiego? To także zamień lepszym źródłem białka, nie chodzi mi żeby go wyeliminować ale zdecydowanie nie w takiej ilości. Po treningu zjedz sporo węgli, to nic że to twój ostatni posiłek. Przeżuć węglowodany z posiłków przedtreningowych na potreningowy. Ryż wymieniaj na kasze i ziemniaki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rodzicami

Następny temat

Nikotyna a chudnięcie.

WHEY premium