SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czas zakończyc ?Nowe foty str.12,13

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Leon uwierz, że jeżeli ktoś jest konsekwentny czyli trzyma się ścisło diety, przestrzega treningów dodaję aeroby może to osiągnąć... Ja gratuluje takiej przemiany i życzę Ci wytrwałości w treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Nie chce mi sie wierzyc....ale jak tego dokonales to szacun.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
w 5 miesiecy spalił tyle tłuszczu.. i tak dorobił sie kraty na brzuchu.. przeciesz widac ze na brzuchu jest mało co tuszczu a ile go było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Sama redukcja to nie problem. Mnie zadziwa fakt redukcji i zbudowania dobrej jakości mięsa. Nie kituj, że miałeś dużo mięśni. Zobacz na swoje barki z okresu jak byłeś pulchnym misiem i później.

Trening - jak na osobę z tak małym stażem, beznadziejny. Więc albo coś jest nie tak w tym co piszesz, albo masz extra gena i coś do tego biłeś

Bierz się za kulturystykę bo jeśli to wszystko prawda - masz do niej predyspozycje.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
dzięki :D za odpowiedzi a to czy trening jest beznadziejny czy nie beznadziejny to ja bd oceniał ,ale dzieki z opiniebo to ze kiedys sie mówiło ze stosowanie superserii jest nie odpowiednie dla osób z mały stazem to można między bajki włożyc ja sie poddaje ogólnym trendom , aha i nic nie dobijałem bo mam kłopty z nadcisnieniem itp nawet supli nie biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
Mawashi ; a co do barków to teraz tez mam do dupy ;/:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Klatka, tak. Barki nie takie kiepskie szczególnie w porównaniu ze startem

Powodzenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście nie wierzę że z formy jaką miałeś przed redukcją zrobiłeś obecną na samej diecie ani tym bardziej w 43 przed redukcja i 115 w klacie anie w obecne wymiary .***ać ty my a nie nas.

Ale jesli faktycznie wszystko co piszesz jest prawdą to gratuluje .

Zmieniony przez - opravca w dniu 2008-08-12 14:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
opravca nie wierzysz bo tak naprawde jeszcze nie posmakowałes jakie efekty daje kokretne jedzienie a w wymiary nie chcesz nie musisz wierzyc bo mi twoja wiara jes do ch..a potrzebna bez urazy :) 50 % osób na forum mysli ze dobry koks załatwia sprawe a gdzie trening i dieta ?
pomyślcie dwa razy pozniej piszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
sa trzy opcje
1.sciema ze stazem a fotki z okresu jak zaczynales(pozatym nie ma tam npewno 43) )
2.bylo cos mocniejszego
3.masz mega gena <lol>

jeszcze to ze spuli nie brales to juz wogole podejrzanechyba ze odrazu przeszedłes do punktu 2

Zmieniony przez - Rado90 w dniu 2008-08-12 16:14:00

_____RaDo_____

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2,5 roku na silowni /nowe fotki 5 i 6 str.

Następny temat

przemiana w pół roku z 90kg

WHEY premium