SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja UD 2.0

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
A mleka to dlaczego nie? W tak małych ilościach jak 100 ml? aaaaaaa co jest nie tak ze schodzeniem do 8-10% BF przy wadze 90+?? ;)) Na wszytsko przyjdzie czas uważam, docelowo chciałbym około 97-100 kg na właśnie 8% BF i byłoby fajnie ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Mleko jest pełne cukrów czyli laktozy
250ml mleka 2% zawiera ok130kcal 5g tłuszczu i 3g tłuczczu takiego co sie go najgorzej spala i 12g wegli czyli 12gram cukru :)
ja na redukcji nie pije mleka i ty tez nie powinieneś jak chcesz zejsc do 8-10% BF
a jeśli chcesz osciagnąć 97-100kg przy 8% Fb to czeka cie duzo pracy i bedzie to musiało masakrycznie dobrze wygladać:D Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Mleko zawiera relatywnie sporo MCT, więc radziłbym doczytać.

Biały ryż odpada na redukcji? Czemu?

Taka ilość laktozy jest "groźna" tylko w dwóch wypadkach:
-nietolerancja laktozy
-ckd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Właśnie np. na carbload Mleko + Słodkie płatki - jakieś kangus czy cheerios wg mnie są idealne. Oczywiście mleko jakies 0,5 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Dzień 9
Zwiększyłem intensywność treningu tym razem przez zmniejszenie przerw miedzy seriami i cwiczeniami z 90 do 60 sekund.

Miska trzymana nastepujaco:
B:171 g
T: 79
W: ~50

Łącznie: 1640 Kcal

Po tak intensywnych treningach, połączonych z tą ubogą kalorycznie dietą, sprawdziłem z ciekawości i okazało się, że jestem w dość zaawansowanej ketozie ;)
Załączam zdjęcie paska sprawdzającego poziom ketonów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Czemu ryżu białego nie ? napisze tyle ile pamiętam...
Ryż jak każdy wie jest pełen węglowodanów... które sa proste ale one nie są skompleksowane , co prowadzi do podniesienia insuliny a gdy insulina jest podniesiona to nasz organizm będzie zamieniał większość kalorii w tłuszcz
ryż ma specyficzną anatomie węglowodanów które sa bardzo podobne do cukrów , biały ryż jak ziemniaki , wiec lepiej zajadaj brązowy , różnica cenowa chyba nie ma a jest smaczniejszy i lepszy :) lecz to tylko moja teoria a zrobisz jak uważasz PODZRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jamal8
Ryż jak każdy wie jest pełen węglowodanów... które sa proste ale one nie są skompleksowane , co prowadzi do podniesienia insuliny a gdy insulina jest podniesiona to nasz organizm będzie zamieniał większość kalorii w tłuszcz
ryż ma specyficzną anatomie węglowodanów które sa bardzo podobne do cukrów , biały ryż jak ziemniaki , wiec lepiej zajadaj brązowy , różnica cenowa chyba nie ma a jest smaczniejszy i lepszy :) lecz to tylko moja teoria a zrobisz jak uważasz PODZRO


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Ryż tak czy tak jem brązowy, w dni LC i tak go nie jem, a na Carbload to szczerze nie odczujesz nawet najmniejszej róznicy, jedzac brazowy czy biały,
Są nawet badania które dowodzą, że spożywanie Ww. z wyższym indeksem glikemicznym podczas carbload prowadzi do dużo łatwiejszego osiągniecia hyperkompensacji glikogenu - która de facto jest naszym celem.
Pytanie z innej beczki.
Jak mam np 300 g kurczaka przed grillowaniem,
po grillowaniu ucieka woda i mam 220 gram.
Która wartość uwzgledniamy w zapotrzebowaniu kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przed obróbką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Trzeba sprostować.... bo zle sie wyraziłem , to nie jest moja teoria ale jej sie trzymam
ale wiekszosc poleca brazoway niz biały ryż na redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie nóg. Czy dobrze?

Następny temat

Hst trening

WHEY premium