SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Witam.
Chciałbym się poradzic ludzi z tego działu :)
Mam pytanie odnosnie redukcji...
Mam zamiar troszke się zmienic,mianowicie chodzi o spadek tłuszczu...
Patrze cały czas na ludzi którzy prowadzą dzienniki na sfd,patrząc np na ich zdjęcia,często widze foty takiego typu,że ludzie dają swoje foty przed i po, i pisze np:
Przed waga 97kg
Po 87kg
I ja patrze na to zdjęcie (akurat było tam 10kg spadku) a tam zdjęcie przed i po były praktycznie takie same,praktycznie wogule niebyło widac róznicy,pewnie ładnie skatabolizował mięsnie człowiek :O
Ja niechce spadku 10kg jak spadek tłuszczu z tego to będzie ok 50% :O
Mam 15 lat,trenuje "bodybuilding" od 6 miesięcy,pływam 4 lata (sporty walki było 4,cycling ok 3 lat)
I co kolwiek pisze,jak zredukowac to cały czas otrzymuje odpowiedz,jedynie dieta.
Ja bardzo nie lubie jedzenia monotonnych posiłków wogule takiego liczenia posiłków itd.
Np obecnie jestem po 2 operacji kolana (rekonstrukcja wiezadeł),wracam juz do formy,w lutym planuje zacząc redukcje.
Ale moje pytanie czy dieta jest konieczna...
Np teraz waże 96kg,przed spotkaniem z siłownią ważyłem 96+ ale byłem totalną kulą tłuszczu.
Moja mega kontuzja miałą miejsce w połowie wakacji,przed tą kontuzją byłem w swietnej formie,mogłem biegac długie dystanse,przejezdzac na rowerze kilometry bez zatrzymania,na siłowni byłem nie do zjechania,waga wtedy wynosiła 84kg,teraz przybrałem grugo 12kg,poniewarz wczesniej mój tryb życia był bardzo ruchliwy,niewiem jakie miałem obwody,ale np spodnie które teraz na mnie pasują,wczesniej ze mnie spadywały odrazu gdy nietrzymałem rękoma,a wczesniej niemiałem jakies tam diety,jadłem tak wg wskazówek... Rano owsiane białko lub jajka bądz tunczyk w sql czarne pieczywo warzywa i mieso,przed i po treningu ryze kasze miesko itd moja suplementacja opierała sie na O3 i białku i blisko przed kontuzją bcaa.
Teraz redukcja to dla mnie priorytet :) Chce troche ulzyc moim stawą i lepiej wyglądac ogólnie tez powrócic do formy i wtedy wazyłem o ok jak mowilem 12 kg mniej i wyglądałem o wiele wiele wiele lepiej niz teraz.
Bo chciałbym uniknąc takiej redukcji ze efektu nie będzie widac
Czy redukcja jest mozliwa bez diety przy zachowaniu podstawowych wskazówek żywieniowych :)?
dodatkowo Białko Hi Anabol+Bcaa Powder+Witaminy+O3? Da rade?
Napiszcie szczerze,bo to dla mnie ważne,a w innych działach niemoge uzyskac odpowiedzi jakiej oczekuje ;/
Czy jednak ta dieta by była potrzena ;>?
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Jak sądzicie,czy da sie bez diety?
Bo kur w jednym dziale otrzymuje odpowiedz na to pytanie:
-"Bez diety nic nie zdziałasz Pzdr","Tylko dieta"
a w innym dziale
"w twoim wieku niema mowy o diecie,10 wskazówek zywieniowych i efekty zobaczysz,zdrowia"
To ja juz kur niewiem co ja mam robić :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
przed wszystkim nie uzywac wyrazow bo nie ma sensu...
powiem Ci tak bo ja cwicziczylem bez diety iles lat pozniej z dieta.... czasami mozna miec fajna wysportowana sylwetke i bez diety (to czasami kwestia typu budowy) ... ale to napewno tez nie bedzie jakas superodtluszczona sylwetka ...
ale wiele osob siedzacych w tym troche glebiej zawsze bedzie ci pisac ze 70% sukcesu to dieta suplementy to tylko dodatki tdo diety...
wpisz w tym dziale temat redukcji (opisany przez karola maleckiego) fajnie podpowiedzial np jakie sa pomocne suplementy jakich produktow powinno sie uzywac podczas jej (nie podawal gotowych dan itd bo nie kazdy musi to lubic)
wiesz rozumiem ze sie wkurzasz bo w tym wieku tez nie wiedzialem ja sie za to zabrac .... i tak samo ciezko przestawic sie na diete orazu ...albo komus podpowiedziec co masz jesc itd jak ktos nie wie jak to wygladalo mniej wiecej do tej pory (ile mniej wiecej kalorii) do redukcji kolego nie ma schematow...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl na stacku

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu suplementacji

Wiecej