SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, na 8 tygodni...plan ostateczny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

jestem z tą samą niunią od momentu gdy ważyłem 70kg także dla niej nie ma to znaczenia praktycznie


A kumpli sie nie wybiera, nie wiem skąd oni sie wzieli, po prostu są i chvj, nie pozbędziesz sie ich jak trądziku po omce


ale cóż, koniec marudzenia....

To będzie ciężka przeprawa dla mojej psychiki

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-02-09 17:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
to zrob to zeby zaimponowac tesciowej

EDIT: albo w ramach protestu przeciwko znancaniu sie nad zwierzetami

http://www.joemonster.org/filmy/22421/Podstepny_gwalciciel

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2010-02-09 17:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Moim zdaniem nie powinno sie wycinac tego co sie zrobilo na cyklu bez SAA, sam tak kiedys zrobilem i jednak trzeba dorzucic cos bo redukcja zje Ci mieso na ktore ciezko pracowales... jakies peptydy moze jako antykatabolik jesli koniecznie nie chcesz zrobic osobnego cyklu redukujacego, tylko niestety cena zdecydowanie nieadekwatna do wynikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
czym wg Ciebie rozni sie mieso zbudowane na saa od tego zrobionegona sucho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Nie wiem ale ma tendencje do szybszego znikania podczas redukcji nie na SAA ;) Nie pisze ******* przeczytanych gdzie indziej, sam tak zrobilem i nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci Dede że troche mnie zaniepokoiłeś....


Mam takie opcje:

1) robie redukcje 8 tygodni, a później wchodze na cykl typowo na suchą mase prop+tren+wins

wniosek: na wakacje wyglądam jak wykuty ze stali



2) podtrzymuje mięcho, pieprze sie z niby robieniem masy ale tak na prawdę g**** robie bo jestem na offie i tylko sie wkvrwiam.....i za 10 tygodni wchodze na bombe typowo redukującą prop+wins+tren (środki jw.) z tymże aero i dieta typowo pod wycinke...

Wniosek: na wakacje nic ze mnie nie zostaje



Jak coś mówie nie tak to mnie popraw, i doradź co ja mam robić...

Bo już sie męcze z tym zatłuszczeniem...

Są momenty że wole zrzucić te kilka kg i lepiej wyglądać i się czuć niż stać w miejscu i kombinować jak tu podtrzymać wage i wyglądać jak wał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
ne ne ne, zeszla woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
woda-woda ale ja robilem tak samo!! Lifter zawsze mi powtarzal, ze jak robie cykle masowe na saa to mam redukowac na saa rowniez, inaczej strata miesa jest szybsza.60thplace co to za pytanie??dlaczego budujesz mieso na saa a nie na sucho?bo idzie szybciej?wiec z redukcja jest podobnie.Saa chroni mieso i nie da sie tego ukryc.Niech robi jak chce jedno jest pewne , ze jak wystartuje z pulapu wiora i wejdzie na cykl typowo wycinkowy to bedzie rzyleta tak czy siak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
robcie jak uwazacie, nie zmienia to faktu ze mieso zrobone na saa jest identyczne z tym trzaskanym na sucho

doceniam wiedze liftera, wiek kto to taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
No pewnie , ze sie nie rozni -co nie zmienia faktu , ze po to ludzie uzywaja saa zeby bylo efektywniej tak?Ja wiem do czego Ty zmierzasz , ze jak ktos ma 45 w lapie to tak naprawde na zyle moze ma 42 jak wypali glikogen i wypluje wode :) Jednak mysle, ze chodzi tu o to ze na takiej redukcji jest brak jakiejkolwiek pompy.Czlowiek jest wypluty.Propnuje koledze pierw dac aero i zmniejszyc wegle i zobaczy jak to dziala...jak sie poczuje po 2 tyg na niskich weglach i aero ed.Po czym jak bedzie ok doda sobie clen czy inne spalacze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka a Sex

Następny temat

Leci cykl a ja chory...

WHEY premium