SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, czy masa - co najpierw?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zamiast cukru daj jeden kaps słodzika też bedzie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Ja bym cukrami tego nie uzupełniał a co do słodzenia to kup sobie słodzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zdecydowanie nie :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Chociaż nie masz nadwagi według BMI i nie wyglądasz na jakiegoś tam grubasa (pod względem wielkości) ale za to jesteś strasznie zatłuszczony. Ja bym nwoim miejscu nie robił ani masy ani rzeźby bo :
- jeśli zaczniesz masę to może Ci się zwiększyć jeszcze masa tłuszczowa,
- jeśli zaczniesz rzeźbę to zostanie z Ciebie cień bo niewiele widać tych mięśni.
Więc ja na Twoim miejscu leciał bym z bilansem zerowym i przezucał dużo stali, wyrobisz mieśnia a zrzucisz troche fatu przez co bedziesz wyglądał dużo lepiej.Ale zapamiętaj to tylko moje zdanie :P

Zmieniony przez - ixsebaxi w dniu 2011-10-26 19:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Witam
A więc obliczzyłem zapotrzebowanie z pomocą tego tematu: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html .
Skorzystałem z tematu załączonego na tym forum, bo jak wcześniej wspomniałem wychodzą mi różne wartości zależnie od portalu/wzoru.

Obliczyłem że potrzebuję 2900 kalorii - i to jest bilans na 0 tak??

Według wypowiedzi s.m.p.a. mam mieć 2,3 B na kg i 3,5 W na kg, reszta tłuszcze.

Czyli:
Białko: 191g 26,3% kalorycznych
Węglowodany: 290g 40% kalorycznych
Tłuszcze: 108g 33,5% kalorycznych

I pod to chcę ułożyć dietę. Chciałem się tylko zapytać czy w diecie na zero masa ma mi wzrosnąć, czy zredukuje się tłuszcz i jak długo ją stosować. I czemu takie nietypowe proporcje węgli (3,5 na kg)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Jesli s.m.p.a tak mówi to tak ma być:P Czytałęm dużo tematuw i jego wypowiedzi. Mogę powiedzieć że się bardzo zna i siedzi w tym dłużej odemnie. Ale ja też chcem wcisnąć swoje grosze. Jesli będziesz na siłowni mocno pracował ze stalą to zleci trochę fatu a zarazem wyrobisz trochę mięśni takie 2 w 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Co do długości stosowania diety to tyle ją stosujesz ile stosujesz zamierzany cel treningowy, zmieniasz cel=zmieniasz dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Ułożyłem 2 plany na środę (dzień treningowy) i czwartek (nietreningowy).

Środa:


Czwartek:


Chciałbym tylko wiedzieć, czemu nie zgadza mi się kaloryczność, mimo zgodności w ilości B, W i T. Powinienem coś z tym zrobić, czy jest ok?


Zmieniony przez - Myslivius w dniu 2011-10-26 20:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Nie musi się tak perfekcyjnie zgadzać tylko moim zdaniem ostatni posiłek jest zbyt kaloryczny, ja na ostatni posiłek zjadłbym sam twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Tzn. ostatni posiłek w środę tak?
Czyli mam pozbyć się mleka, czy ogólnie powinienem tą oliwę porozdzielać na poszczególne posiłki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc z dietą...

Następny temat

Dieta siłowa lekka redukcja profesjonal

WHEY premium