SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, masa, redukcja? Co dalej?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694




Tak wyglądam na chwilę obecną. Po długich dyskusjach doszedłem do wniosku iż trzeba masować. Ułożyłem dietę, trening i się tego trzymałem przez 2tyg. Po wejściu na wagę lekko się zdziwiłem, pokazywała ~4kg więcej. Jednak w moim mniemaniu był to głównie fat, którego chcę się pozbyć. Teraz mam ogromny dylemat co robić dalej, jeżeli będę masował to mogę jedynie zatrzymać w jakimś stopniu przybywanie tkanki tłuszczowej, ale na pewno jej nie spale w takim stopniu jak bym chciał. Postanowiłem więc, że lepiej wziąć ułożyć dietę redukcyjną, spalić cały zalegający fat i potem dopiero wziąć się za masę. Co o tym myślicie? Głównie zależy mi na wypowiedziach specjalistów.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jaki fat?

ja tu żadnego fatu nie widzę
normalny płaski brzuch
szczupło jest
masę wal

Po wejściu na wagę lekko się zdziwiłem, pokazywała ~4kg więcej. Jednak w moim mniemaniu był to głównie fat

ale skąd to wiesz?
wahania wagi się zdarzają
to na pewno po części woda, uzupełniony glikogen..
fat swoją drogą! po prostu taki urok masy, że coś tam przybywa

jeżeli waga dalej będzie tak szybko rosnąć to dodaj po prostu aero w dni bez treningu albo zetnij trochę węgle i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
też raz miałem podobny problem, więc z doświadczenia ci powiem: rób masę a makroskładniki ustal gdzieś około tego:

2,2 białka na kg masy ciała
węgle 3,5 lub 4 na kg masy ciała
resztę tłuszcz

ja tak zrobiłem i fatu bardzo mało przybyło a masa wzrosła ładnie ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Na tej fotce może to nie jest dobrze zobrazowane, ale uwierz mi ,że mam odstający brzuch i tzw boczki. Chciałbym najpierw to zniwelować, a potem dopiero masować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
to zrób jeszcze parę fotek z innych profili to pomyślimy jeszcze... ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pojechał bym na zero skoro i obserwował co się dzieje
b 2,2
w 3
reszta fat ... imo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Dieta na 0 to dobry pomysł, tylko ile kcal jest u mnie bilansem zerowym? Przypominam, że ważę aktualnie ok. 86/7kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oblicz masz wszytsko w postach podiweszonych powinieneś je znać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
B: 2g/kg
T: 1g/kg
WW: 3g/kg
Kcal: 2505

Będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25201
Psychicznie nie jesteś nastawiony na masę. Moim zdaniem to podstawowa sprawa, że trzeba się mentalnie przestawić. Jeżeli nie ma się dobrych predyspozycji to i tak masa będzie okupiona tłuszczem. Nie masz wiele mięśni ani tłuszczu więc redukcją chyba nie jest najlepszym pomysłem. Ale to moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
w sumie to Szakalx ma sporo racji i radziłbym masować, ale jak już się boisz fatu mocno, to tak jak s.m.p.a napisał 3g węgli na kg masy ciała i powinno być okej ;]

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Problem z kondycją

WHEY premium