SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reacotr Pro 3-do specjalistów

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Nie raz ekipa z Treca juz mi pomogla i bylem zadowolony mam nadzieje ze i tym razem sie nie zawiode;)
Startuje na probe z nowa kreatyna dla mnie Reactor Pro 3..mam pudlo 300 tab...
Wczesniej zawsze bralem cm3 i bylem za***iscie zadowolony dawkowalem ja
DT 4 przed posilkiem i 4 po treningu
DNT 4 przed posilkiem
Czy ta mozna brac tak samo?? zaznacze ze ta ilosc tab co bralem przy cm3 zadzailala na mnie za***iscie..
pozdrawiam ekipe Treca;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz polaczyc tez reactora z Nitrobolonem masz bardzo duzo opcji dotyczacych polaczenia Reactora z innymi suplami :)
Ale zrob tak jak Ci Jabi mowi :)

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2010-11-26 17:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nom tutaj zastosuj takie same pory brania, jednak na porcje przyjmuj po 8-10 kapsów.

Wtedy będziesz Mega zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nie wiem czy dorbze zrozumialem..czyli rano mam wziasc nie 4 a 8 tab i tak samo po treningu?? to na strasznie krotko taka pucha starczy.. czy ona posiada mniejsze dawki w tab niz cm3??

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Pierwszym z suplementów który bede brał będzie reactor przyznam że nigdy nie brałem tego suplementu , bede stosował dawki zgodnie z opisem sam jestem ciekawy działania szczególnie po przerwie . juz sie nie moge doczekac treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jeśli chodzi o stężenie kreatyny to tak, jednak substancje które się tam znajdują rekompensują to, poprawiają ukrwienie, transport itp.

Bardzo dobry Sprzęt jednak ja jestem zwolennikiem stosowania większych dawek czyli takich jakie Tobie napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
ja brałem w takich dawkach jak na opakowaniu i niestety nie polecam..

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
A Ja Ci powiem,że jestem z niej mega zadowolony...jest to moja ulubiona kreatyna Treca.Jednak dawki biorę takie jak napisał Jabi 2x10kap przy wadze około 110kg.Jedna porcja rano druga po treningu.W dni nietreningowe rano i przed kolacją.Zobaczysz że będziesz z niej bardzo zadowolony.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
hm czyli 8 przed posilkiem 8 po treningu.. w dnt 8 przed posilkiem to pytanie czy 1 opakowanie 300tab starczy na cykl?? bo cm3 360cap wystarczlao mi w zupelnosci

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
16 w w dzień treningowy i 8 w w dzień nietreningowy, razem 24 kapsy biorąc pod uwagę, że ćwiczysz 3 razy w tygodniu to starczy Tobie na 4 tygodnie, a cykl powinien trwać gdzieś 6 tygodni.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-11-26 15:46:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

multi pack

Następny temat

Odżywianie,dieta, parę pytań.

WHEY premium