SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranny Judoka-potrzebna pilna pomoc !!!!!!!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
wiec tak...do Agi pisalem na gg i mi nie odpowiedziala, a kolega mi mowil ze gadal z innym gosciem(turkishem) i powiedzial ze nic sie nie zmienilo...najlepiej sledzic Gazeta.pl..pewnie jak cos bedzie wiadomo to tam predzej poinformuja..czesc

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro wysyłam massmaila z nowinkami. Dołączę informację o możliwości pomocy. Mam nadzieję, że liczba smsów wzrośnie, bo aktualnie waha się między 2-4 dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
Czesc czy sprawa jest nadal aktualna? Mozna by skrecic akcje w szkolach zbiorka pieniedzy itd ja od siebie moge dac 50 zl - i tak bym wydal tylko na picie. Tylko jakbym cos uzbieral to gdzie to przeslac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 837 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9300
super akcja! kasa poszla na konto!

Pozdrowienia dla KUBY - szybkiego powrotu do zdrowia!

Nie strać swojej werwy dopóki nie nadejdzie czas aby ją stracić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
killer a czytales pierwsza strone posta? masz tam numer konta.
EDIT: tu jest (chyba) wszystko streszczone i podane jak na tacy - https://www.sfd.pl/temat157342/

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-09-02 00:17:37

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja moze sprobuje jak wroce do klubow, nakrecic ich na jakies pokazy na uczelni. Wstep np. 1 zl i wplacimy to na to konto. Nie wiem czy to sie uda, ale bede sie staral. Napewno studenci/uczniowie poswieca tego 1 zeta, na to zeby nie pojsc na lekcje/zajecia i popatrzec na jakis pokazik kicka, wiec to moze wypalic.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Czy wszyscy już wiedzą, że niedługo (11.września) kolejna impreza, której celem jest pomoc Kubie?
Szczegóły - http://kuba.fsw.net.pl/ 

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Dziś podrzuce na konto Kuby Tokarza 50 zyli. Niedużo, ale jak w tym semestrze dostanę stypendium, spróbuję wygospodarować coś jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Do Chorzowa mam niestety opętany kawał drogi, ale od października spróbuję nagłośnic sprawę na warszawskich, a jak mi sie uda to przez kolegów także na olsztynskich i lubelskich uczelniach i Lubelskim Związku Karate Trad. Może AZS-coś pomogą?

I mam pomysł: gdyby na podanej powyżeju stronie była nieco uproszczona wersja do ściągnięcia i druku, możnaby rozesłąć ją do redakcji gazet lokalnych i ogólnokrajowych. Wiem z doświadczenia, że z reguły nie odmawiają bezpłatnego zamieszczania tego rodzaju próśb o pomoc. Każdy chętny na sfd mógłby to zrobić, a to już byłoby coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONFRONTACJA 2

Następny temat

MUAY THAI-Ważny komunikat PZMT!!!!!

WHEY premium