SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranny Judoka-potrzebna pilna pomoc !!!!!!!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
aga, myślę że to dobry pomysł... myślę że taki plakacik vanderlei silvy to by poszedł...

jakryc, za co??

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4414 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
za zamieszczenie na innych (zagranicznych) forach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
acha... w sumie to nie ma problemu, trzeba jakoś pomóc człowiekowi. kasy za dużo nie ma, więc chociaż tak. ale odzew na tych forach znikomy - ludzie współczują, ale w wpłat to się żaden nie garnie.

jeśli oczywiście ktoś ten przetłumaczony tekst ma gdzie wrzucić - za zachęcam. nikt nie będzie się w tym wypadku rzucał o prawa autorskie i takie tam.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
podzieliłem się moim pomysłem z plakatami w administracji ... spodobał się ... Michaił poparł go i osobiście zawiadomił Mateo ... tak więc może jest szansa na powodzenie ... teraz czekamy na reakcję Mateo ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
wiadomo jaką juz sume uzbierano ?

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całą prowizję z Wielkiej Zrzuty za poprzedni i aktualny miesiąc przekazujemy na ratunek Kubie Tokarzowi.

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2004-08-05 16:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcecie pomóc Kubie a nie macie możliwości dokonania przelewu - sms pod numer 7516 o treści MP 1359 (MP[spacja]1359) (5zł netto)

Mamy już ponad 300zł

Informację tą wyślę jeszcze e-mailem do wszystkich użytkowników SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
super Mateo!! cieszę się z tej decyzji.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
jesli bede mogl rowniez cos dorzuce!!! Sądze ze dobrym pomyslem byloby tesh zalatwienie relacji w programie "pod napieciem" ! . Co o tym sadzicie ??

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Dobry pomysl z ta relacja pod napieciem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONFRONTACJA 2

Następny temat

MUAY THAI-Ważny komunikat PZMT!!!!!

WHEY premium