SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rage Centurion Labz, problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Często po silnych stymulantach jak puszczają mogą być takie objawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
No ok, zobaczę jak będzie następny trening bez przedtreningowki, najwyżej trzeba będzie zrezygnować z niej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699708
Będziesz musiał poszukać czegoś bez yohy , widocznie jesteś wrażliwy . Chyba ze z czasem wyrobi Ci się tolerancja i już nie będziesz tak tego odczuwał


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-12-04 22:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
A wcześniej nie byłem? A teraz jestem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy od dawki, tak jak TomQ napisał moze źle wymieszane i wiecej czegoś wziąłeś, ja kiedyś musiałem czegoś słodkiego się napić bo dopiłem resztkę yochy i się źle poczułem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
no wlasnie to mnie nieco zastanawia... nie powinno byc takiej reakcji, jak wczesniej juz produkt byl stosowany

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699708
Już nie raz się przekonałem ze yoha danej firmy nie jest równa innej . Ściemnianie stężenia itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
No nie wiem ile tam w bombelshellu siedziało johy ale jak mówiłem parę razy dawałem 1,5 porcji i No trochę się ch**owo czułem, przymulało mnie i brzuch od dołu trochę bolał, a teraz po pierwszej dawce rage był ok treningu pobudzenie ok tylko duża potliwość No i trochę czuć było jak przestawał działać, zmęczenie, ziewanie i trochę jak by w głowie się kręciło, ale teraz tego nie ma tylko takie zmeczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Johimbina może tak działać ale nie przez 1,5 tygodnia. Okres jej półtrwania jest dość krótki. To, że się gorzej czujesz po takiej przedtreningówce jest normalne. Jednak choroba nie ma tutaj zbyt wiele wspólnego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Wczoraj wziąłem gdzieś koło godz 2 i potliwość i osłabienie ustało gdzieś dopiero po 24. A tam w porcji siedzi 2 mg johy, więc chyba to nie dużo jest


Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2017-12-05 14:46:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz po thermo speed extreme ?

Następny temat

badania nerek przed kreatyną

WHEY premium