SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz po thermo speed extreme ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3705
Witam . Jaki spalacz polecacie po thermo speed extreme ? Miałem 2 blistry i już mi się kończą a chciałbym zmienić go bo podobno organizm się przyzwyczaja i nie ma tego bodźca . Co to thermo to dawał mi pobudzenie i dosyć zwiększał potliwość . Aktualnie ważę 93 kg i mam jeszcze dosyć sporo na brzuchu fatu dlatego chciałbym sobie wybrać taki z którym będe już leciał do 85 kg .Dieta rozpisana + 4 razy w tygodniu siłownia 3x fbw raz full cardio , co drugi tydzień basen godzina pływania .
Teraz gdy nie robię samego cardio spadek wagi mam rzędu 2 kg na 14 dni .
Myślałem nad
Trec Clenburexin
Universal Super Cuts 3
USA LABS CUTTING EDGE

Ewentualnie nad czymś droższym i bardziej złożonym,ale sam nie wiem czy to będzie dobre dla osoby początkującej
dorian black bombs

@Edit .
Chciałbym się też dowiedzieć czy lepsze są termogeniki czy lipolityki. Problemów z nadciśnieniem nie mam


Zmieniony przez - insu2 w dniu 2017-12-04 16:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam

Czym są spalacze tłuszczu ?

Spalacze tłuszczu mają za zadanie wspomóc proces odchudzania, którego oczywiście podstawą jest odpowiednio skomponowana dieta i trening. Spalacz tłuszczu ponadto może dodać nam energii, której w tym okresie brakuje ze względu na ujemny bilans kcal a co za tym idzie gorsze warunki regeneracyjne. Zatem tego typu preparaty stosowane rozsądnie mogą być pomocne i z pewnością warto po nie sięgać.


Suplementy te działają na dwóch płaszczyznach :

1.Nasilają proces termogenezy, czyli inaczej produkcji ciepła. Organizm jest w stanie pozyskiwać energie z cukrów, kwasów tłuszczowych czy aminokwasów w formie ciepła. Suplementy te najczęściej nasilają proces produkcji ciepła, na skutek czego dochodzi do przyśpieszenia redukcji tkanki tłuszczowej. Spalacze zawierają w swoim składzie kofeinę, katechiny herbaciane, kapsaicyna z pieprzu kajeńskiego, synefryna z gorzkiej pomarańczy i inne.


2.Zwiększają aktywność i poprawiają wydolnośc. Zawarta w tych preparatach kofeina pobudza do działania i zwiększa zdolności wysiłkowe, które są gorsze w okresie redukcji na skutek ujemnego bilansu kalorycznego.


Jednak tak jak wspominałem na początku trzeba pamiętać, iż podstawą jest odpowiednio skomponowana dieta. Bez tego nawet najmocniejszy suplement niewiele pomoże. Dlatego zadbajmy najpierw o te kwestie i zobaczy czy dieta jest skuteczna. Spalacz można dodać w dalszym etapie redukcji.



Polecam chociażby ten produkt :


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html


Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-21 17:11:59

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3705
Widzę teraz ten preparat jest często polecany a jak się ma z tym dorian black bombs .
A z tańszych preparatów ewentualnie z tych którymi jestem zainteresowany co polecisz


Zmieniony przez - insu2 w dniu 2017-12-04 19:07:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy Dorianie się chowa a z tych polecam CUTTING EDGE ja na nim docinałem i jestem mega zadowolony :) Na twoim miejscu kupiłbym TS Hardcore od Olimpa jak zwykły wspominasz dobrze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3705
ogólnie ten od olimpa spoko na początku pociłem się i czułem go a teraz już nie za bardzo dlatego chciałbym spróbować coś nowego zobaczyć efekty. Chce zlecieć do 83 kg i boje się ,że mi opona zostanie dlatego szukam coś co mnie wspomoże i da kopa. Może nie koniecznie teraz tego doriana ,ale coś na czym wypróbuje te lepsze spalacze a na koniec zainwestuje w coś konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
dorian bardzo dobry w dzialaniu, zarowno wersja w kapsach jak i proszek, proszek nieco smakowo kuleje, ale przy mieszankach ego typ to dosc normalne.

co do nowosci od ALLNUTRITION, mam w domu puszke, zobaczymy co potrafi sklad ma calkiem fajny jak na mozliwosci prawne w PL

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym dietą pojechał trochę a jak już koniecznie to bym celował w :
https://sklep.sfd.pl/7Nutrition_Jungle_Burner-opis28438.html#wartosci

A jak diuretyk typowy to Cutting Edge albo :
https://sklep.sfd.pl/MHP_X-PEL-opis3076.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3705
Jakbyś jeszcze mógł mi wytłumaczyć na czym polega różnica w tych dwóch rodzajach spalacza
diuretyk czyli szybkie pozbywanie się wody/płynów z ogranizmu ?


Zmieniony przez - insu2 w dniu 2017-12-04 19:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem mają ciekawe składy a różnica taka że ten pierwszy bardziej działa na fat a drugi na wodę podskórną :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3705
Właśnie mi zależy na tym ,żebym nie miał opony na brzuchu bo boje się ,że jak zlecę do 83 kg i zostanę opona to będę musiał dalej lecieć w dół a tego właśnie nie chce. Dietę mam ogarniętą na początku leciało 8 kg w miesiąc ale to woda itp wtedy bez spalacza . Teraz trzymam się 2 kg w 14 dni . Pomiary robię dopiero w piątek i nie jestem w stanie zobaczyć ile cm spadło z brzucha . Na kulturystykę się nie wybieram jedynie chce zdrowo wygladać dlatego też podchodzę do tego bardziej lajtowo .

Wcześniej robiłem samo cardio a teraz 3 x siłowy 1 dzień na siłce cardio
W sumie to chciałbym się jeszcze zapytać czy jak biorę spalacz to muszę robić więcej cardio czy typowo siłowy trening FBW też da efekty ?


Zmieniony przez - insu2 w dniu 2017-12-04 20:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
przechodzac na redukcje, musisz wziac pod uwage fakt, ze trzeba jednak pogodzic sie z nizsza masa ciala podczas tego okresu. nie da sie zrzucic samego tluszczu trzymajac jednoczesnie "wage". blokujesz sie w ten sposob pscyhicznie, jak i efekty treningowe
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine+hmb

Następny temat

Rage Centurion Labz, problem

WHEY premium