SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
tzn ?

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Winklaar mistrzostwa świata nie zdobył

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
zgadza się 'nr.1', ale wygrał AC amatorów co też można uznać za przepustkę do PROsów ;)
Ktoś odpowie mi jakie musi wymagania spełnić by zostać PRO ? wiem, że tytuł MŚ ale co jeszcze ?

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale chodzi Ci o zawody, ktore trzeba wygrac? Jeden wygrywa MS, inny Mistrzostwa Niemiec albo innego kraju, Amerykanie wygrywaja swoje karty w zawodach NPC. Zdobyc karte pro w AC amatorow moze tylko zawodnik spoza USA, wiec akurat Winklaarowi sie trafilo.

A co do Slodka to walczyc on chyba chce, ale co najwyzej z wladzami IFBB zeby zdobyc karte. Nie wydaje mi sie zeby mogl wyjsc teraz gdziekolwiek na zawody amatorow z racji zawieszenia. A nawet gdyby to nie wygra MS.. Wiec to pewnie jest kwestia przyznania tej karty. Zapewne ktos z animala ma wiecej informacji na ten temat. Penthaus?

Na pewno fajnie kibicowac kolejnemu Polakowi w USA, ale realnie patrzac, nie zdziala tam nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
tutaj zgodzę się z Tobą scR, że nic nie zdziała wsrod PROsów chyba, że nawaliłby masy tak by zakryć duża talię i musiałby nogi razem z ramionami niesamowicie poprawić,a to chyba za dużo tego jest, więc nawet wątpię w kartę PRO dla Słodka :(
Ale z drugiej strony, że to Polak czyli nasz to życzę mu spełnienia swojego marzenia i stanięcie z zawodowcami na scenie jeszcze raz :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
z ciekawosci, kiedy slodki ma urodziny ? bo chyba jakos w pierwszej polowie czerwca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39562
11.06.1976r.
Google nie gryzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Pewnie Słodkiewicz się już skończył i nic z niego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Na pewno się nie wyczerpał ,jest teraz po prostu na off wejdzie na temat to zacznie się progres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Majek---GALERIA !!!

Następny temat

Branch Warren IFBB Pro

WHEY premium