SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Masone
Michale jak by to takie proste było... Powiedz mi co ma zrobić przeciętne polskie dziecko gdzie rodzice łącznie zarabiają 2500 brutto, ma pewnie jeszcze z 2 rodzeństwa, o jakiś kursach, językach nie ma mowy, ledwo co do gara idzie włożyć, nawet jak się dobrze uczy to studia też nie bardzo wchodzą w grę bo życie studenta kosztuje, więc maksymalnie kończy jakieś Technikum i idzie zarejestrować się na bezrobocie lub zap*****la po 12 h na budowie za grosze jak mu zdrowie na to pozwala. Ja nie mówię, wyjazd za granicę jest szansą i za granicą można naprawdę dobrze żyć, się ustatkować ale wydawało mi się że mówicie o życiu w Polsce a tutaj godnie żyje maksymalnie 10% i długo się to jeszcze nie zmieni.


Ja powiem tak. Moja matka załatwiła swojemu koledze pracę w Austrii. Biedna rodzina była on nie miał pracy, jego żona pracowała za jakieś 1600zł. Do tego 2 dzieci. Koleś pojechał, miał zapewniony nocleg oprócz wyżywienia. Okres próbny, pierwsza wypłata 1100Euro. Wyzywienie ok 200euro/miesiac. Zostawała mu 900 euro. I co sie stało?? Koleś zjechał po 2 miesiacach bo jak to powiedział "za 900euro nie bedzie pracował" JA p******E, JA p******E. Potem przez pół roku nie miał pracy. Nosz k***a. Takich przypadków jak moja rodzina komuś coś załatwiła to mogę mnożyć!! Także ja już nie mogę słuchać takiego p******enia i nażekania ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyjechali zagraniczni, wydymali Polaków i spierdzolili. Polski rząd jak zwykle ma wywalone i nie wie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
kult
Masone - to wina tego dziecka, bo zle wybral, pozatym on kreuje swoja przyszlosc a zycie jest jego wyborem musi byc pozytywny i robic to co robi w zyciu mozna tak w kolko. Michal
Prziecież Ty też wolałeś wyjechać niż żyć w Polskim piekiełku! Wiec zawsze jest wyjście jesteś tego przykładem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Dwa ostatnie posty kulta - normalnie kwintesencja tematu, sam bym tego lepiej nie ujął - podpisuję się pod tym obiema łapami ;p

Beny rozjerzył się w okół, zauważ że tylko odsetek ludzi żyje na jakimś przyzwoitym poziomie. Nie piszę że mamy najgorzej z pośród wszystkich Państw na świecie bo gorzej jest w Rosji, Korei, Chinach, Afryce ale nie zmienia to faktu że mamy do dupy i do innych Państw Europejskich nam naprawdę daleko. Nie przesadzaj z Ukrainą, Rumunią bo tam wcale gorzej od nas nie mają a internet w dzisiejszych czas jest jak palec u ręki więc nie wiem czy dostęp do internetu mogę traktować jako nie wiadomo co. Mało jest w Polsce rodzin co nie mają co do gara włożyć ? Tak bieda jest wszędzie ale w porównaniu z USA w polsce ten odsetek jest przerażający tylko nic się o tym nie mówi to władza wszystko koloryzuje wmawia nam że przecież w Afryce nie ma wody pitnej to źle wam ? Tak naprawdę g**** zależy od Ciebie, wpływ na swoją przyszłość ma w Polsce niewielu ludzi. Dobrze Ci się piszę jak jesteś na garnku rodziców albo jesteśmy jednym z tych niewielu co są ustawieniu, choć trzeba sobie wyjaśnić co to znaczy być "ustawionym" bo dla mnie osobiście dostęp do internetu to żaden luxus.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-29 11:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir_Volkoff kiedyś u mojego ojca w pracy trzeba było przewieźć palety z jednego magazynu do drugiego ( 2-3 godziny roboty). Wózek elektryczny więc mało męcząca praca.
Przyszedł mąż sprzątaczki, bezrobotny od 4-5 lat. Ojciec mówi, że mu da za to 60 zł już na rękę, czyli 20 zł na godzinę.
On powiedział, że poniżej 300 zł nie będzie robił Przyjechałem ja, zrobiłem za 50 zł i git

Masone jak Chiny mają gorzej ? Przecież oni jak przyjeżdżają do nas to są panami

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-29 11:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Vladimir_Volkoff a możesz zdradzić jaka to praca była ? Nie wiem operator koparki, pomocnik na budowie czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dojenie kotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
kult
Ze tak chamsko dodam - niech ktos powie czlowiekowi choremu ciezko na raka nieuleczalnego ze ma pozytywnie myslec i ze mial k***a wybor. Choj tam ze nie ma kasy, jest bez rodziny, opieki medycznej prawie brak, za nie dlugo umrze, ale choj tam, ma wybor i kreuje swoja przyszlosc, w zasadzie moglbym sie zaj**ac wczesniej to w jakims stopniu ma wybor i kreuje swoja przyszlosc buahaha. To takie p******nie w podniebienie. Z roznych powodow ta teoria sie nie sprawdza. Btw Michal to nie atak na Ciebie, tak tylko pisze, Ty moj negatywnie Ty


Trochę już zaczynacie naciągać fakty. Jak jesteś zdrowy to lepiej mysleć pozytywnie. Ba kult sam powinieneś wiedzieć z szkoły że istnieje coś takiego jak psychosomatyka. Także negatywne myślenie może wywołać choroby. Jest to potwierdzone np wtedy jak ludzie przechodzą na ekeryturę i nie mają co z swoim życiem zrobic, wtedy cześciej chorują itp.

Życie nei jest sprawiedliwe! Kto powiedział że jest! Ale siedzenie przed kompem i p******enie jak jest cięzko nie jest rozwiazaniem. Ludzie patrzą na SKUTKI a nie na proces. Widzą kogoś kto ma kasę i od razu "ja p******e, bogocz, itp" nikt k***a się nie pochyli nad tym że ta osoba przez np ostatnie 10 lat sprzedawała od 4 rano do 18 buty na jakimś bazarze a teraz miała kase aby otworzyć własny sklep i się jej w końcu udało. Założyciele Skype bankrutowali 17 razy!! Coś w tym jest i nie p******cie że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Mlekołak Chiny jako Państwo są mocne ale ludność dostaje tam mocno w kość, zap*****lają po 12 h za miskę ryżu, a przyjeżdża tylko właśnie ten odsetek tak samo jak w Polsce. Zobacz ilu emerytów w Polsce może sobie pozwolić na wyjazd a ilu w Niemczech, Holandii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Masone
Vladimir_Volkoff a możesz zdradzić jaka to praca była ? Nie wiem operator koparki, pomocnik na budowie czy co ?


To była odlewnia. Przecież wiadomo że od razu nikt nie bedzie zarabiał kokosów. Możesz popracować jakiś czas w ch**owej pracy podłapiesz język i zmieniasz - tak wyglada zachód - zawsze możesz iść do przodu. Kilka razy zmienisz firme, ktos cię wydyma na kasie ale w końcu trafisz dobrze. nic od razu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium