SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamietaj nie idz na kase, zazwyczaj zle sie to konczy, ja wole robote za drobne jak pisalem wczesniej, ale jak placa dental care, silke, basen, fizotrepow itp, idz na warunki a nie na kase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
coś w tym jest. no z tego co pisałeś to IR dość fajny kraj jak się państwo nie wp*****la w życie za bardzo. ja zostałem wychowany w opozycji do państwa jako aparatu wyzysku mas pracujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez tak zostalem wychowany, ale zmienilem poglady szybko i asymilowalem sie bardzo szybko, czyli po irlandzku, co masz zrobic dzisiaj, zrob jutro i nie dokladnie, aby miec dzien wolnego i moc pozniej poprawic, bo robota musi sie rodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Kult tak przeglądając wcześniejsze strony zauważyłem twój post gdzie piszesz że 1400 euro spokojnie wystarczy by w miarę funkcjonować no nie wiem ;p Wymieniłeś wynajem, dietę, siłkę itp ale zapomniałeś o takich sprawach jak prąd, woda, gaz... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci tak, ja zyjem kiedys za 800 euro i jeszcze oszczedzalem. Mieszkanie, pokoj z lazienka wynajmniesz juz ok 300 euro, 4 kg indyka lub kury jakies 30 euro, 20 jajek duzych 3 euro, silka 30-60 euro zalezy, prad ok 50 co drufi miesiac, woda jest za darmo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
wiesz, w IR jest mniej biurokracji i większe swobody w działaniu jak nie jedne z największych, dlatego IR tak szybko się rozwinęła. Za to w Polsce jest zamordyzm, kupujesz auto placisz podatek od wzbogacenia i to nie od pieniedzy ktore wydales tylko ktore urzednik uzna jako wartosc auta itp, mozna mnozyc. firme zalozyc w 32dni - parodia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.daft.ie/searchrental.daft?id=1207002  masz , taki slams w sumie ale tanio na dwie osoby to 250 euro, teraz pomyslmasz zasilku 188 i 55 doplaty do mieszkania tygodniowo...to taki przyklad ktorych jest tysiace....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Ogrzewanie w cenie wynajmu masz/miałeś czy dodatkowo coś płaciłeś w sezonie grzewczym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogrzewanie wychodzi roznie, zalezy jak masz na gaz, olej, prad, roznie, 50 euro co drugi misiac jak meiszkasz we dwojke, cos kolo tego , grzejesz non stop czasami ja akurat poszedlem na uklad, nie place rachunkow, on nie rejestruje meiszkania, oszczedza na podatku a ja nic nie mowie, looz:) do tego rent niski:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.daft.ie/searchrental.daft?id=1150743  - patrz mieszkasz w 4 osoby i zobacz jaka chata, jedna tygodniowka i swoja czesc rentu placisz, jak masz dobra prace w sumie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium