SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas w szpitalu zarabia się 2-2,5 tys. i non stop musisz się dokształcać co kosztuje kupę kasy liczonej w tys itp. Jedziesz do Niemiec masz 4 tys euro + mieszkanie + szkolenia za darmo + jak jesteś np. z Polski płacą Ci raz w miesiącu za samolot do domu. Ostatnio przyjechali na uczelnie i namawiają do wyjazdu.
Nie mówiąc już o wyposażeniu szpitali... inny świat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi kiedys proponowali do kanady leciec, 10tys dolcow na przeprowadzke nie chcieli nawet kwitow, umowa na 2 lata itp, ale nie chcialo mi sie, pewnie trzeba by bylo jeszcze pracowac, do tego odpowiedzialnosc ktorej mam dosc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
U mnie w sektorze po nowej reformie refundacyjnej małe apteki 40% zysków w dół. Niedługo farmaceutą będą płacić gorzej niż tym co bruk ukladają jak już się to nie dzieje. masakra ogólnie i to widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedzialność. Idę do szpitala nauczony jak się robi jakiś zabieg... a tam mi baba wyskakuje, żebym tak nie robił bo tracę czas i w ogóle. Po czym pokazuję wszystko czego mnie oduczali na studiach. No k***a polska służba zdrowia to jakaś totalna popierdówa.
Zasada zrobić, ale się nie narobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie, rob wszystko aby zrobic a sie nie narobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
jeszcze rok i sp*****lam. kult ile tam u ciebie farmaceuta zarabia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir_Volkoff ja znam fizjoterapeutów, którzy zarabiają po 700zł na rękę. 5 lat nauki + parę tys w kursy, a tu k***a przychodzisz do szpitala i na umowie 1200 brutto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
farmaceuta zalezy jaki, od 30k pa w zwyz, fizojo za wizyte to 80euro nie schodzi, jak trenowalem ludzi to za 45min kasowalem 80euro, 120 jak z dieta i modyfikacjami, wszystko pisze przed podatkiem, ale ja i tak podatkow nie place od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Nie wiem jak było z tym wcześniej ale jak jest lipa w sektorze to lepiej się nie pakować na studia gdzie jest później lipa z pracą. Chociaż w polsce to niedługo bedzie lipa ze wszystkim wiec ch** wie co studiowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to niedługo zapiszę się na Niemiecki i chociaż nienawidzę tego narodu to wypierdzielam do nich. Chyba, że w Polsce załapie jakąś fajną posadę
Vladimir_Volkoff teraz to jest ogólnie lipa w służbie zdrowia.
Brakuje specjalistów, ale nie mogą ich szkolić bo brakuje kasy lub lekarzy, którzy chcą uczyć innych.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-29 00:01:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium