SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Ja na tą chwilę mieszkam u Rodziny Polskiej właściwie to u jednej Pani ktorej w zamian za mieszkania robię zakupy itp. Co miesiąc dokładam się do mieszkania 450 euro więc w sumie nie mam pojęcia ile kosztuje utrzymanie. W najbliższym czasie będę musiał sobie czegoś szukać, jestem typem samotnika więc wole apartamenty 1 osobowe hehe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.daft.ie  do tego tez mieszkam sam, no z laska, ale juz nie chce mieszkac z ludzmi, mimo ze mialem zawsze zgrana pake i do dzis jestesmy przyjaciolmi, jestem za stary na to poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie otworzcie oczy , POlska to 3 swiat, jak nie 4th ja juz tak sie rozwydrzylem ze narzekam jak jest tutaj i szukam powoli innego kraju, ale ciezko sie zdecydowac gdzie leciec w paru miejscach mi sie naprawde podba i mam kontakty aby miec prace od zaraz ale sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to ja wrzuca coś o emigracji jednego z najbardziej niedocenianych wg mnie polskich twórców XXw - Stanisława Staszewskiego, bardziej znanego jako Tata Kazika . Tu jego utwór w adaptacji syna.






W 99% przypadków smama prawda, poza tym dalej aktualne mimo upływu pewnie gdziez z 50 lat od napisania (tylko sekwana nad tamize zmienic ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam wszystkie plyty KNZ,Kultu (stad ten nick na forum) i reszte jego tworczosci, wymiata, choc ostatnio nabil u mnie minusow w choj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
stanisałw staszewski wymiata. Wg mnie kazik moze mu jedynie buty czyscic, a większość najlepszych utworów kultu/kazika to piosenki stanislawa z jego słowami, muzyką tylko w ich aranżacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w kto czytal i slyszal ten wie o co biega, kazik tylko to wykorzystal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
edytowac sie nie da.

Wg kto nie słyszał powyzszego niech przesłuch uważnie ze 3 razy i wtedy moze doceni kunszt Taty Kazika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
kult jak jechałeś do Niemiec to umiałeś już Niemiecki ? Ile zajęła Ci nauka ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium