SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
masome czytam sfd 5 lat ;] a ten dzial chyba z rok ? sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Itt - Japa sledziu, bo gosc ma cos do powiedznia w przeciwienstwie do 60% ludzi na tym forum, ktorzy p******a 3 po 3. Chcesz poczytac o stejkach i bajcepsach to wskocz w inny temat, proste jak j**anie.

kult - SOG ode mnie, takie podejscie mi sie podoba. Realne myslenie, a nie jakas wyimaginowana rzeczywistosc, wkrecanie sobie w banie, ze kazdy moze byc milionerem itd. Gdyby tak bylo to pewnie 50% ludzkosci by zylo jak chce, a nie tak jak musi. Widac, ze masz pojecie i jestes ogarnietym typem. Piona.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Ekstrapolując to na polską rzeczywistość, 50% może nie żyje jak chce ale polowa z tego po prostu nie chce nic zmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tylko w polsce nie chce zmieniac, ale NA CALYM SWIECIE, a najzabawniejsze jest to iz im bardziej rozwiniety i bogaty kraj tym mniej chce im sie zmieniac i robic, przez zasrany socjalizm, z ktorego JA teraz korzystam, ale co mam nie brac jak daja? to moj obywatelski obowiazek Wyjatkiem sa tylko Islandczycy, jak narazie najmilszy i najbardziej logiczny narod jaki spotkalem w zyciu, mimo tej pogody itp naprawde daja rade, jak w 2009/10 obalili caly rzad i wyslali ich na wallstreet, odmowili placenia dlugow wzgledem danii i anglii mowiac ze moze kiedys zaplaca, jak juz beda na +, teraz priorytet to ludzie, dlatego tak lubie ten kraj, c*** z pogoda, ale jaka sztama i solidarnosc to sie w pale nie miesci. W tv tego nie pokazali bo w europie tez by to zrobili... taka prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
trzeba jeszcze dodac jedna baaaardzo (z mojego punktu widzenia) złą rzecz, która od jakiegoś czasu dzieje na islandii - wpuszczenie molochów i dewastacja przez nich nieskazitelnej przyrody islandii (budowa hut, eletrowni wodnych i innych trucicieli/niszczycieli środkowiska) na duzo, niestety coraz wieksza skalę :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylem w zeszlym roku odwiedzic znajomych, nie ma tragedii, grunt ze korzystaja z dobr naturalnych, maja nawet podgrzewane ulice... i to za darmo prawie bo energia cieplna z wulkanow itp. Musza sie troche rozbudowac bo tam w sumie nic nie ma a kasy potrzebuja, eksport / import musi byc. O islandii powiem tak: swietnie jest grzac sie w gorocych otwartych zrodlach, przerobionych na spa gdzie 40C+ woda , na zewnatrz -20C pijac martini, jeszcze jak jest ciemno i wszystko jest oswietlone, 1000x lepiej niz jakas hiszpania, czy OZ czy NZ... Tylko szkoda ze jest tam dosc ciemno lato to +16 i krotko trwa ale piekny kraj, najpiekniejszy w jakim poki co bylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
tania sila robocza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tematu tego ze kazdy moze wszystko i kreuje swoja teraz itp to dodam jeszcze jedno. Jest takie stare powiedzenie ze potezny i dlugotrwaly glod jest swietnym doradca i okulista, otwiera oczy bardzo szeroko i koncza sie wtedy zlote mysli z podrecznika dla akwizytorow, konczy sie kreowanie terazniejszosci i ze wszystko moge, konczy sie ta banka peka bardzo szybko. Wtedy zaczyna sie realizm, a jak juz naplnimy brzuchy zeby tylko zabic glod, bol i halucynacje spowodowane glodem zaczyna sie pozytywne zdrowe myslenie, na zasadzie, ze jutro tez byc moze zjem i nie doprowadze sie wiecej do takiego stanu, i bede docenial to ze mam dach nad glowa nawet jak to stodola, ze mam 5 zl na chleb i cos do gara wlozyc, ze byc moze, kiedys w przyszlosci ciezka praca bede zyl na jakims normalnym poziomie,to jest prawdziwe pozytywne myslenie, ale trzeba przejsc swoje aby to zrozumiec, glod jest swietnym nauczycielem, glod i zapach smierci, wtedy zaczyna banka pekac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium