SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radio Koksu 43- pierxxxxnie na luzie

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Ja mam ojca w Monachium , tylko kuhwa ten poj**any jezyk to mnie wkuriwa - wola angla bo w tym nie mam problemu. Kult a o co chodzi z tym "zależy jaki farmaceuta" hehe aptekaż,produkcja, kliniczny etc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir_Volkoff chciało ci się tyle uczyć na sprzedawcę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
nie wk***iaj mnie hehehe ludzie tak myślą tylko bo w Polsce nie ma w ogóle przemysłu, opieki farmaceutycznej, badan klinicznych itp. to widza nas tylko w aptece. a prawda jest taka ze apteki podczas tych studiow to jest tyle co kot naplakał. jeszcze mi rok został a w PL trzyma mnie tylko grawitacja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie jest pracować w labku jakimś, ale nie ukrywajmy w Polsce z tym jest raczej kiepskawo.


Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-29 00:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Ja mam fobie do szpitali hehe od razu się źle czuje i mi ciś skacze lol. Oglądam to radio i jakoś nie mogę się przyczepić do niczego. no może to pozytywne myslenie trochę nie w realia polski. ale z tego co idze to jednak wiekszosc polakow lubi narzekać wiec cos w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skasowałem z tą ekstraklasą bo tu pełno poj**anych kibiców gównianych drużyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
NEOkidy nie śpią więc uważaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie ostatnio oglądałem filmiki o Meksyku. Już wolę mieszkać w Polsce
Ta kiedyś coś tutaj napisałem na ekstraklasę i jakiś zespół to mi na maila spam wysyłali

A Ty ostatni rok Farmy się rozumie ? Jaki AM, UM ?

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-29 00:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalezy czy pracujesz w labie czy w aptece, w labie to z 40-45 k pa, w aptece 30-35k pa, zalezy tez od doswiadczenia itp. Ja mysle teraz nad OZ albo NZ, moze kanada,ale nie wiem ,bylem i tak sobie mi sie podoba , najbardziej mi sie podobalo w OZ potem NZ, za to jak mialbym gdzies mieszkac na stale to chyba Iceland...eh...przepieknie, i ten spokoj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Mlekołak
W sumie ostatnio oglądałem filmiki o Meksyku. Już wolę mieszkać w Polsce
Ta kiedyś coś tutaj napisałem na ekstraklasę i jakiś zespół to mi na maila spam wysyłali

A Ty ostatni rok Farmy się rozumie ? Jaki AM, UM ?



UMED Łódź - mam nadzieje że nikt tego nie czyta z roku XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

Następny temat

Robert w Katowicach w Silesii

WHEY premium