SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RZEŹBA - Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Witam Serdecznie

Ćwicze już rok i kilka miesięcy . I doszedłem do wagi 84 KG na 179 cm wzrostu . I teraz chciałbym coś z tego wyrzeźbić . Może potraficie mi pomuc i podacie jakiś dobrty plan , odpowiednie odrzywki , i to czy serie robi sie szybko czy wolno - bo słyszałem że to robi różnice . Chodzi o to że jak robimy wolno dużymi ciężarami to idzie na mase , a jak szybko i mniejszymi ciężarami to jest na rzeźbe . Czy to prawda ?


Dziękuje za pomoc wszystkim

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ja zrobiłem w kilka miesięcy [ok.2-4] z 64-70 kg, wzrost 180cm. Bez diety jadłem dużo i to co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Kolego !!! Jest mnóstwo postów na temat rzeźby - troszeczke wysiłku i napewno znajdziesz coś o co Ci chodzi. Powodzenia... tak wogóle ruch należy wykonywać dokładnie a jak można to uczynić robiąc w pośpiechu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
No właśnie nie wiem . Tak słyszałem i wydawało mi sie dziwne dokładnie to że trzeba do końca robić a jak sie spieszy to nie da rady .


Dzięki ;) Poszukam czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
Siema kucharz...
Mam do Ciebei pytanie, jakim programem treningowym wjechales na taka mase na taki wzrost -- ja mam 173cm 63kg? i przez rok jakie rezultaty miales? dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Ja przy takim wzroscie w rok i kawaleczek przytylem z 72.5 na 85kg w sumie sie nawet cieszylem bo trenowalem progres. Odp. Kreeatyna kreatyna tylko ona jedna i jedyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
ahaa to na kreatynce, aa da sie naturalnie w rok skoczyc tak z 10kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
No ja nie miałem zadnej diety w tym czasie bo taki tryb zycia prowadzilem ze nic by z tego nie wyszlo. Ale mysle ze na dobrej masówce 10kg w rok dasz rade zrobic, pozostaje tylko pytanie jakiej jakości bedzie te 10kg bo tluszcz Cie raczej nie satysfakcjonuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
Tak oczywiscie, tluszczyku nie bardzo bym chcial:)
Dlatego wlasnie probuje jakas dietke oraz trenieng wymyslic aby przez rok pyknac te 75kg i mysle ze wtedy moglbym zaczac ksztalcic miesnie poprzez trening na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
No oki oki, a tak się sqada, że na sfd są wspaniałe porady dla takich jak Ty. myślę, że po przeczytaniau artykułu https://www.sfd.pl/temat173140/  Twoja chęć osiągnięcia wysokiego poziomu wiedzy na temat diety zostanie troche zaspokojona Apropo jakiegoś treningu jeżeli masz nieduży staż spróbuj tego szczerze mowiąć niechciało mi się szukać ale ten wygląda w miarę spoko - https://www.sfd.pl/temat150005/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
ThX za too
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
no ja podobnie jak kolega xavoo jechałem na kreatynie . na sucho raczej nie przybierzesz tyle na masie :) a żeby dobrze przytyć to najlepszym sposobem jest dużo dużo jeść najlepiej obiadów Mamuśki ;) hehe i nie ruszać sie z domu to przytyjesz w mgnieniu oka

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zlikfidowac Wyklęśnięcie w Klatce?? POMÓŻCIE!!!

Następny temat

czy dobry trening na masssse ?? oceńcie

WHEY premium