SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RUTINOVIT C - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Swietny produkt. Co do innych nowosci, jestem ciekaw, czy olimp zacznie produkowac jakies tabletki przeciwbolowe. Rynek co prawda jest zalany takowymi, ale na nie jest chyba najwiekszy popyt, jesli chodzi o leki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Tego na razie produkować by Chyba nie mogli .

Super Pomysł, pogratulować.
Niech rutinoskorbin idzie w zapomnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
RUTINOVIT C na pewno wypróbuje :)
tylko czekać aż pojawi się w sprzedaży :)

nothing's gonna be the same now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Móc to mogą. Olimp wytwarza w standardzie farmaceutycznym. Kwestia tylko, czy chcą?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
apapy i ibumy chyba ciesza sie popularnoscia jak obserwuje w aptekach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ladnie, kolejny produkt trafiony w potrzeby konsumenta. zwlasza w tej porze roku.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Świetne, tylko kurde ja już sobie zapas samej purewayC zrobiłem a teraz to, żebym wiedział to bym poczekał na to... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mozesz łączyć wieksza ilosc vit C wyjdzie Ci tylko na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pure Way - 500 i 1000 - też zawierają flawonoidy. Do 500 są dodane dodatkowo, w 1000 są związane z tą formą witaminy C.

Wydaje mi się, że ten produkt był bardzo potrzebny a powstał głównie z tego powodu, że przeciętny Kowalski nie kojarzy rutyny z flawonoidami. Tu mamy tak wprost - kawa na ławę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zawsze mozna rowniez polaczyc z PureC :)
jak pisal Axel tylko zyskasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUNKTY = NAGRODY REKLAMACJA

Następny temat

KREATYNA a ginekomastia.

WHEY premium