SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA + RZEZBIENIE (KOBIETA)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
albo robie obwodówke i do tego taki trening interwałowy: https:// 



po ktorym robie jedynie rozciąganie


ćwiczę ogólnie 5 razy w tygodniu czasem robie tylko rano trening ,a czasem
również i popołudniu

ZDJĘCIA DODAM JUTRO,BO DZIŚ NIE MAM ZA BARDZO JAK ZROBIĆ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
Corum
69 kilo i chcesz zrzucić 12??? Ale z czego?

Bo jeśli jest to twoje orientacyjne zdjęcie - to nic z Ciebie nie zostanie. I o jakichkolwiek pośladkach też mozna w tym momencie zapomnieć.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-15 19:40:20



nie moje zdjęcie orientacyjne ,a zdjęcie ciała na jakie chce pracować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To po kolei.
Dieta nie wygląda dobrze.
Tu lektura:
http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/.

Tym treningiem nie zdobędziesz dużych, ładnych pośladków.
Nota bene - patrząc na panią ze zdjęcia zastanawiające jest że góra wygląda dość słabo przy takim tyle jak ma i jest to dla mnie podejrzane.

To też polecam:
https://www.sfd.pl/[ART]_Krotka_rozprawa_o_tym_jak_powinna_wyglądać_kobieta-t666997.html

Poprosimy jeszcze o zrzut Twojej diety z 2-3 dni - skorzystaj ze strony PoTreningu.
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-11-15 21:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
Jak dołączyć zdjęcia w odpowiedzi? Jak chciałam edytować post pierwszy to się nie da,a myslałam,zeby załączyć wszystko w jednej wypowiedzi. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Niestety nie da się edytować posta, pod którym ktoś już odpowiedział. Musisz wkleić zdjęcia w nowej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
w zwykłych wypowiedziach/komentarzach nie widzę opcji,żeby cokolwiek załączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak odpowiadasz przez Wyślij odpowiedź na dole a nie wyślij odpowiedź po prawej (to jest szybka odpowiedź bez formatowania) to otwiera Ci się strona gdzie możesz formatować swoją wypowiedź oraz załączać załączniki :D





Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2015-11-16 15:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
DZIĘKI!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 426
Mój jadłospis tak wygląda praktycznie dzień w dzień ,więc nie widzę sensu,żeby robić z 2,3 dni ;P
czasem tylko dodaje więcej owoców/warzyw i garść orzechów

aaa i oczywiście to nie jest 100gram wszędzie,tylko nie wiem jak się ilość edytuje, nowa jestem i nie umiem jeszcze
za bardzo tutaj poruszać się ;) płatki owsiane to 4 łyzki stołowe, pół banana i pół jabłka

pierś z kurczaka to cała i twaróg półtłusty to pół kostki ;)





Zmieniony przez - inkaaaaa w dniu 2015-11-16 16:52:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I wszystkiego jesz po 100 gr? :)

Domyślam się że nie :) Wstaw poprawioną wersję ale już widać że będzie tu sporo do poprawy :)


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2015-11-16 16:53:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta dotycząca pracy nad ciałem w siłowniach i fitness klubach

Następny temat

Split czy FBW?

WHEY premium