SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice po raz kolejny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Jedyny problem polega na przełożeniu ręki pod ramieniem przeciwnika i zapięciu jej na nadgarstku. Da się to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ależ ja wcale nie neguje tego ,że sie da ;oczywiście ,że sie da!Taksamo ja sie da zrobić szpagat a jednak wiele osób go nierobi chodzi tu oto czy chcemy stworzyć ćwiczącym jak najlepsze warunki do nauki czy chcemy im rzucać kłody i myślę ,że tutaj odnośnie MMA i kimur w bokserkach chętnie by sie wypowiedzieli chłopaki startujący w ALMMA (a ich chyba ciężko zakwalfikować do baletnic )

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Poza tym, skoro nauczysz się to robić w rękawicach bokserskich to w piąstówkach będziesz śmigać jak marzenie.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nikt nie powiedział że należy walczyć w bokserskich bo jestem przeciwny. Na zawodach powinno się walczyć w piąstkówkach. A na treningach po **** robić kończenia w rękawicach? Jaki jest sens takiego treningu?

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2007-12-09 17:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
taki ,że można zrobić sparing bez uderzeń na twarz ,to tez jest forma treningu pod MMA

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Sparring bez uderzeń na twarz? Co to, Karate? Jeśli nie ma uderzeń na twarz to po co rękawice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
uściślijmy-mówimy o aspekcie samego parteru w MMA?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
No ja nie wiem o czym mowisz. Sam parter w mma bez uderzeń na głowę do poprostu Submission wrestling z ew. uderzeniami na korpus. jaki tu jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
chodzi mi oto czy omawiamy sytuacje parterowe w MMA czy bierzemy tez pod uwagę stójkę w tych rozważaniach rękawiczkowych?Bo tak-jeśli mówimy normalnie o stójce to ja też jestem za bokserkami ale po przejściu do parteru jetem nadal za małymi rękawicami i teraz chciałem uściślić czy może nie mówimy o dwóch zupełnie innych sytuacjach bo wtedy napewno żadnego sensu w tym nie będzie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
W momencie obalenia szybka zmiana rękawic i jadymy

Good ol' chicken!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różalski i Woźnicki nominowani !

Następny temat

Remy Boniasky - wywiad PL

WHEY premium