SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Kennedy vs Jason Mayhem Miller po raz trzeci.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311



(fot. mmamania.com)

W marcu na gali Strikeforce: Columbus dojdzie do trzeciego już pojedynku Tim Kennedy vs Jason Miller. Obaj zawodnicy między sobą mają jak na razie jedno zwycięstwo i już niedługo dojdzie do decydującego starcia.

Starcie pierwsze:

W roku 2003, na gali EC 50 - Extreme Challenge 50 zorganizowano turniej, w który po raz pierwszy zmierzyli się obaj zawodnicy. W pierwszym starciu Jason Miller zmierzył się z Denisem Kangiem, którego Mayhem pokonał w drugiej rundzie przez duszenie. Z kolei Tim Kennedy skrzyżował rękawice z Ryanem Nartem, z którym nie miał większych problemów i pokonał go w pierwszej rundzie przez TKO. W następnym etapie doszło już do starcia tytułowych zawodników. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Kennedy wygrywając przez decyzje. Ostatnim pojedynkiem Tima była walka z Cruzem Chaconem, którego również pokonał i ostatecznie Kennedy zaliczył hat-tricka wygrywając wszystkie trzy pojedynki i tym samym cały turniej.

Starcie drugie.


Cztery lata później w 2007r doszło do drugiego spotkania. W grudniu na gali HDNet Fights - Reckless Abandon, Mayhem udanie rewanżuje się i zwycięża przez decyzję. Na tym samym wydarzeniu walki stoczyli między innymi Frank Trigg oraz Krzysztof Soszyński, którzy obaj wygrali swoje pojedynki.

ciąg dalszy...

http://www.fight24.pl/tim-kennedy-vs-jason-mayhem-miller-po-raz-trzeci/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Logiczny pomysł na walkę, mam nadzieję, że będzie bobra.

Obaj zostali już pojechani przez Kajmana, ale żaden nie został naprawdę mocno pojechany.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
zawsze lubiłem mayhema i lcize na jego zwyciestwo :P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mayhem pozamiata, wg mnie 2 runda submission
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
tez stawiam na mayhema uwielbiam go;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No, Mayehm jest dobry. I zawsze bekę kręci No i po mistrzowsku zajechał Sakurabę.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
You scared homie :D ja chce maihem vs diaz xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Teraz zajechać Sakuraba to żaden wyczyn a tym bardziej wyznacznik:) A Mayhem jest ok i myślę że wygra tą walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mayhem wygra bo mu kazałem. Będzie marine beatdown
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miller wygra! Jak Lord Rav komuś coś każe to lepiej to zrobić, niewykonanie rozkazu moze byc tragiczne w skutkach. Sam sie przekonałem....


















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula w klatce. Błachowicz rozdaje Forfitery

Następny temat

Zawody Śląsk

WHEY premium