SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
jak chcecie wydać siano to mu kupujcie te venuma a jak nie ot poczytajcie poprzednie strony tematu i może coś z tamtych wybierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Szukam rękawic do sparingów. Nie wiem jeszcze w jakiej cenie ale chciałbym się dowiedzieć coś o takich rękawicach jak:
Dragony:
http://allegro.pl/dragon-rekawice-chwytne-mma-grappling-biale-i1593300048.html
i Manto hamerfisty:
http://allegro.pl/manto-rekawice-mma-hammer-fists-zolte-rozm-l-i1593153585.html
jak je oceniacie i czy te w cenie tych manto dostane lepsze??
no i dragony tanie wiec nie wiem czy szybko się nie zniszczą ma ktoś? Chciałbym wiedzieć ile mniej więcej wytrzymają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
bież dragona są tanie a będziesz je miał ponad rok bo i tak pewnie sparujecie w bokserskich, a w piąstkówkach tarcze i grapling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Witam

Wracam na treningi potrzebuje rekawic, miałem wczesniej green hill wporzadku , ale juz sie nie nadaja niechce sie wczuwac bez potrzeby no ale sprzetu potrzebuje wiec chciałbym sie spytac o te DRAGONY sa tanie wygladaja całkiem spoko w skrócie (wystarczajace)
prosze o opinie czy sa takie jak wygladaja , i czy warto je zakupic.

z góry dzieki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
Witam
Czy rękawice przyrządowe rurki (takie jak na tej stronie http://allegro.pl/rekawice-przyrzadowe-rurki-dragon-mma-m-czarne-i1654370527.html#gallery )
nadają się do treningów mma??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
przyrządówki sa do worka, założę sie że Twój sparing partner nie chciałby załapać ciosu takimi szmaciakami, do treningu wystarczą zwykłe bokserskie.

A mam pytanie bo dopiero zobaczyłem tutaj ten temat :D
Czy ma zetkną sie ktoś z tymi rękawicami http://www.sportsdirect.com/title-mma-grappling-training-gloves-750004 bo akurat kolega jest w UK a 50zł to dość tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Witam jestem tu nowy mam pytanie co do oficjalnych rekawic UFC do mma co o nich sadzicie ?. i chcialem wiedziec czy w tym rodzaju rekawic musi ona wystawac za kostki przy zgieciu palcow w pięść czy nie musi ?. bo jak widze na niektorych zdjeciach zawodnikow UFC wystają a na niektorych nie. ? bo chce dobrac dobry rozmiar i nie wiem czy jak nie beda wystawac to beda za mala a jak beda to za duze. chodzi mi o to miejsce co podaje na zdjeciu jak ma ten łysy zawodnik : [uk.ufc.com/media/uvs4-event-gallery#i=24]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Rekawice UFC sa bardzo fajne, nowe byly tak twarde, ze bylem w delikatnym szoku To jak rekawica bedzie lezec na palcach zalezy od rozmiaru twojej dloni i dlugosci palcow. Rozmiar sie mierzy z obwodu dloni na wysokosci kostek. U mnie rekawica konczy sie zaraz nad zgieciem paluchow, tak jak u lysego z fotki Sa bardzo wygodne do grapplingu bo oslaniaja tylko cztery paluchy, a kciuk lata sobie wolno.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Rozumiem i dzieki , ale czy jak bedzie sie konczyla przed kostkami tak jak u ciebie i u łysego :) to nie bedzie zadych problemow na zawodach zeby nie uderzyc kogos wystajcymi kostkami czy cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
i chcialem jeszcze wiedziec jaki mam rozmiar rękawicy jezeli moj obwod dłoni na wysokosci kostek wynosi 21 cm ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron Fist 3

Następny temat

A. Overeem vs Spong K-1 World GP 2010 Final 2010-12-11

WHEY premium