SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
firma FAIRTEX też może być dobra, na galach kilku organizacji widziałem że używają tej firmy i nie wiem jak jest teraz ale na strikeforce też kiedyś widziałem tylko że ze zmienione graficznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
No właśnie czytałem, że FAIRTEX był na galach Strikeforce, o ile dobrze pamiętam to model FGV17. Wyglądają konkretnie, ale kolorystyka to mi się zbytnio nie podoba ; p wiadomo, kolorem się walczy i nie jest on najważniejszy, ale z kasą do 400zł myślę, że można znaleźć coś co spełni te kryteria czyli wykonanie i wygląd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Szczerze mówiąc nic lepszego niż ufc nie znajdziesz. Szukaj takie jakie tobie będą pasować a nie patrząc tylko na filmiki i firmę. Na twoim miejscu kupiłbym np Manto Hammer fist bo sam zaznaczyłeś że dopiero będziesz zaczynał więc nic lepszego nie jest ci potrzebne. Jeżeli już na prawdę nie masz na co pieniędzy wydać to moim zdaniem UFC turniejowe
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Siema. Sprawa do osób, które posiadają oficjalne rękawice UFC. Chodzi mi o rozmiar, mam 21cm w dłoni i nie wiem jaki wziąć, L, M?

Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1591
chciałbym kupić niedrogie rękawice na treningi MMA, które będą wykorzystywane głównie na sparingi (drogich nie potrzebuje). Cena max 80 zł. Wypatrzyłem te evolutiony evolution co wy o tym sądzicie ?? a może jakieś inne ??

dobra już kupiłem mastersy gf-100
Bardzo je polecam, solidna robota, jak ktoś ma większą rękę, dłuższe palce (od nadgarstka do najdłuższego palca z 22cm lub więcej) to radze kupić rozmiar XL.
Zmieniony przez - Nakano w dniu 2012-01-17 22:26:34

Zmieniony przez - Nakano w dniu 2012-01-20 17:21:55

Nikt nigdy nie osiągnął nic wspanialszego, oprócz tych, którzy ośmielili się wierzyć, że jest w ich wnętrzu coś, co przewyższa okoliczności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Siemano. Wiecie może gdzie dostanę oficjalne rękawice UFC w rozmiarze M? Jest na allegro aukcja, ale dostępne będą za jakieś 30dni... szukałem w necie, ale nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Ja do walk uzywam rekawic RDX dalem ze nie jakies 20 funow wiec cena zadn a atrzymaja si juz drugi rok i ani razu nie narzekalem.
RDX Pasuja mi jak cholera bo lubie miec osloniety kciuk. Natomiast do terningow tylko Puch Town swietne wykonanie cena wyzsza ale rekawice warte bez cinia watpliwosci
Punch Town
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Hayabusa pro gloves

Bardzo solidne. Lekkie, swietnie usztywniaja nadgarstek.

Zmieniony przez - blazejdbw w dniu 2012-03-14 00:11:59




Zmieniony przez - blazejdbw w dniu 2012-03-14 00:12:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron Fist 3

Następny temat

A. Overeem vs Spong K-1 World GP 2010 Final 2010-12-11

WHEY premium