SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko.. Gainer..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
mam pytanie czy ktos moglby mi doradzic jaki Gainer kupic?? duza kasa nie dysponuje bo tak do 40 zł.. kompletnie sie na tym nie znam a chcialbym zaczac brac jakis suplement, diete juz mam(jestem chudy (60kg - 180 cm)a chcialbym przybrac troche na masie :P.. jest mozliwe by znalesc taka gainerke do 40 zł by mogla wystarczyc na miesiąc? prosze tez o inne rozwiązania.. z gory dzieki za pomoc (chcialem juz znalezc o tym cos na forum, ale w ,,szukaj "strasznie duzo tematow :P)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Poczytaj sobie i pamiętaj o wyszukiwarce.

https://www.sfd.pl/FAQ:_Odżywki_i_suple_a_początkujacy._by_Boguc-t313282.html 

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
gainera biezesz do brakow w diecie aa nie ze ma starczyc na miesiacradze jednak poczytac te posty nawet jak sa dlugie

Zmieniony przez - Roki86 w dniu 2007-02-13 16:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19860
Jeżeli dieta nie wymaga uzupelnienia weglami/bialkiem gainer jest zbedny w tej sytuacji. Mozesz ew kupic monohydrat kreatyny vitalmaxa, kosztuje chyba akurat ~40zl 500g. Starczy na cykl. Do tego dokup carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
ok.. a w jakich granicach cenoowych jest carbo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14945
W sklepie sfd carbo olimpa 17zł + kw. za kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
a co dokladnie daje mojemu ogranizmowi to carbo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19860
carbo pijesz bezpośrednio po treningu w celu uzupełnienia zasobów glikogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Masz tak małą masę, że dostarczenie wszystkich składników diety to żaden problem, nic nie kupuj, zwłaszcza że za 40zł nic z sensem się nie da kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
ok... mam prosbe, czy moglby mi ktos z was ulozyc liste przedmiotow jakie mam kupic i umiescic linki.. np do jakeis taniego carbo w sklepie sfd i na przyklad jakiejs kreatyny(czy tam monohydratu)najlepiej do 50-55zł.. wiem ze to glupie ale z gory dzieki za pomoc ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
Najpierw napisz ile ćwiczysz? Bo jeśli zaczynasz czyt. cwiczysz krócej niż 5/6 miechów to nie łap się za kreatyne (nie widze sensu)..
za te 55zł nie masz co kupować ew. samo carbo po treningu aby brać.
Poczytaj w dziale dieta i trening bo coś czuję że zadajac takie pytania nic nie masz pojecia o podstawach treningu.Moze i sie myle nie wiem.. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
srry za double posta ale najlepiej zeby to byly nazwy np takie ktore sami testowaliscie lub wiecei ze sa dobre.. cwicze 3 razy w tygodniu i moze znajda sie takie by starczylo porcji za ta kase :P..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro2 + Cp

Następny temat

BONE BOOST

WHEY premium