SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1006
Panowie akcja jest taka : wczoraj na treningu wziąłem 15g IHS'a i nie odczułem w ogole żadnego działania, dzisiaj na trening wziąłem 30g i było zaj**iscie, zero zmeczenia, brak odczucia utraty siły przez cały trening, jak skonczyl sie trening to sie zastanawiałem czy to dopiero koniec rozgrzewki. Pytanie brzmi : czy jak bede codziennie brał podwójną dawke tego produktu to nie bedzie żadnych skutków ubocznych ? trenuje 5x w tyg, sobota i niedziela przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nie nie będzie żadnych skutków ubocznych jednak skoro 15 gram słabo odczułeś to proponowałbym 20 gram wrzucić .

Ja miałem pierwszą wersję to przez cała puchę nie zwiększyłem dawki , czasem dodawałem bcaa . Jednak ja nie szukałem max pobudzenia a poprawy skupienia , pobudzenia lekkiego by wspomóc zapamiętywanie technik i nieco podkręcenia silnika w sparingach .

Jednak trzeba brać poprawkę , że na jednego zadziała 10 gram na drugiego 30 gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1006
ja też nie szukam pobudzenia, nie jest mi to potrzebne, i tak po dawce 30g nie odczułem bardzo dużego pobudzenia, było takie lajtowe pobudznie, takie jakie oczekiwałem no i sie dobrze spało, nie mialem problemu z zasnieciem tak jak po innych przedtreningówkach w podwójnych dawkach. ok dzisiaj sprobuje 20g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
drogi kolego , szukaj aż znajdziesz to czego ci potrzeba

Jeśli masz jakieś pytania w sprawach suplementów przy treningach SW , pytaj - też trenuję pomogę w miarę możliwości .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Mi porcja(15 gram ) w zupełności starczyła , chodź przyznam im bliżej ważniejszych zawodów zwiększałem do 4-5 miarek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Mi też , głównie mi chodzi o to by nie podchodzić do tego w sposób , że jakość treningu jest uzależniona od jakości naładowania danym preparatem . Pamiętajmy że to tylko szczypta przyprawy do smaku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Dokładnie to nam ma "ułatwić zadanie" zrobić krok dalej a nie że wypijemy i będziemy nie zniszczalni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1006
już chyba znalazłem przyczyne dlaczego nie zadziałało w poniedziałek tak jak oczekiwałem, zjadłem po prostu 1h przed treningiem a 30 min po jedzeniu wypiłem to, moze dlatego bo na preparacie pisze zeby nie jesc nic 2h przed uzyciem :) dopiero wczoraj sie do tego zastosowałem, zobaczymy jak bedzie dziś, wezme 20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dokładnie , może nie 2 godziny ale na pełny żołądek to strata towaru

możesz zawsze wrzucić tutaj swoją ocenę i spostrzeżenia na temat tego towaru , chyba nikt z IHS się nie obrazi

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-09 14:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Ja się nie obrażę :)
Dokładnie żeby lepiej "czuć" przed treningówkę trzeba odczekać trochę od posiłku i zależy jakiego, minimum 1,5 zażycie od posiłku trzeba zażyć preparat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Następny temat

dziennik IH by meju

WHEY premium