SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie DYMATIZE X-PAND 925g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Witam, chcialbym Was drodzy forumowicze spytac czy jak bym sobie sprawil DYMATIZE X-PAND 925g (aktualnie staz 4 miesiace) lecz zaczal brac od 1 lutego, to byla by to dobra kreatyna? mam za soba z kreatyn jeden cykl 350g monohydratu vitalmaxa, co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odzywki to 15% sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
4 miechy stażu a masz już za sobą cykl na mono? za wcześnie zacząłeś, podstawa to dieta ona jest kluczem do sukcesu w połączeniu z odpowiednim treningiem, XP jest dobry ale moim zdaniem nie jest dla Ciebie jeszcze, przeczytaj w podwieszonych KREATYNA A STAŻ CZYLI DLACZEGO WARTO POCZEKAĆ, moim zdaniem za wcześnie wziąłeś kreatynę

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
tak ja rozumiem, mam diete, i chodzi oto czy akurat nie jest to za mocna kreatyna na taki staz, bo np. ostatnio kupilem stack storm+shock i niestety wiekszosc ludzi mowila ze popelnilem blad, i ze malo mi to da wiec sprzedalem i postanowilem kupic cos tanszego, lecz czy ta kreatyna nie jest tez aby za mocna?

Heh, kreatyne mono wzialem raz (jedyne 350g) i ... od pierwszego dnia kiedy zaczalem trening juz ja bralem :< hehehe, tak - wiem ze zle zrobilem, gdybym mogl cofnac czas bym to zrobil i nie wzial, wiec jednak narazie za krotko cwicze na kreatyne nastepna z tego wynika? o tych kreatynach jest napisane ze najlepiej pierwszy cykl walnac po polowie roku, i wlasnie w lutym mialbym rowne 6 miesiecy stazu, czy nie byl by to swietny patent?:)

Zmieniony przez - beza101 w dniu 2009-12-03 18:57:21

Zmieniony przez - beza101 w dniu 2009-12-03 18:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
proponowałbym Ci CP +mono w lutym, XP zostaw jeszcze, będziesz bardziej zadowolony jak będziesz szedł w coraz lepsze stacki, potem Nitro lub XP i wyżej, weź CP+ mono i będzie ok:)trzymaj michę to będzie ok

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
XP to silna odżywka

Śpieszmy się łapać masę... Tak szybko odchodzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
no to jeszce pomysle do tego czasu :) moze wybiore cos jeszce lzejszego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 717
Moim zdaniem trzymaj dietę, uzupelniaj gainerem lub białkiem a kup sam monohydrat + ewentualnie jakieś aminokwasy i ewentualnie Hmb jeżeli nie masz kasy zostaw sam mono + gainer i białko i dieta. Napewno będziesz zadowolony bo jak przypomne pierwsza kreatyne to z tygodnia na tydzień same rekordy i przyrosty. A później stopniowo po kolei dajmy na to: cell pump, noko, xpand, clout, horse power itp. Trzeba zrozumieć jedna podstawowa zasadę człowiek który uczy się jeździć nie jeździ ferrari z L na dachu, kto zaczyna chodzić na siłownię nie wyciska od razu 200kg na klate zaczyna sie od początku i stopniowo. Naprawdę zacznij od mono bo jeżeli zaczniesz od mocnych to już mocne później nie będą działać jak powinny a na mono naprawdę są dobre efekty gdy trzymasz dietę. Pozdrawiam


Zmieniony przez - REKZ w dniu 2009-12-03 23:03:00

100% = NATURAL
200% = STEROIDS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
to sie nazywa fachowa pomoc hehe, sog leci ;]

a jednak nie mogę soga dać, bo nie jestem pełnoprawnym użytkownikiem.. ehh

jak probuje kliknac na ok gdy pyta czy chce nim zostac, to moja przegladarka automatycznie blokuje strone,wtf?

Zmieniony przez - beza101 w dniu 2009-12-03 23:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 717
Jak to babcia mówi DUZY ROSNIJ hehe;)

100% = NATURAL
200% = STEROIDS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
REKZ a skad teoria ze jak np wezmie horse power'a to potem mono nie bedzie kopac?
tu raczej chodzi o kase wydana na suple, przy malym stazu i braku doswiadczenia w suplach poprostu nie uda sie wycisnac czego trzeba z danego staka...jak ktos ma kase to mozna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wegle bcaa gluta kolejnosc?

Następny temat

storm z mono czy bez?

WHEY premium