SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 Tyg. Dymatize X-Pand + Elite Whey-PODSUMOWANIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
Witam serdecznie wszystkich miłośników Sfd. WKilka dni temu zakończyłem 5-cio tygodniowy cykl z Dymatize X-pand + Dymatize Elite Whey Protein. Sam jestem młodym niedoświadczonym jeszcze miłośnikiem siłowni i wiem jak trudne bywa znalezienie informacji. Dlatego napisałem to dlatego aby się podzielić swoimi doświadczeniami i doznaniami. Zaczynamy …

Mam 21 lat i 181 cm wzrostu.
Początek cyklu 6.11.2006
Waga - 75,5 kg
Biceps - 33.5
Przedramię - 28.5
Klatka - 103
Barki - 117
Pas - 80

Treningi trzy razy w tygodniu: Poniedziałek (klatka + triceps), środa (plecy + biceps), piątek (barki + przedramię; 3 serie po 8-10 powtórzeń.

Każdy z osobna posiada inny organizm i poszczególne ćwiczenia mogą różnie działać na różnych ludzi. Plan treningowy pomógł mi ułożyć kolega który ma za sobą już kilkanaście lat ćwiczeń. Ćwiczenia zaczynałem od lekkiej rozgrzewki, potem od ćwiczeń które pracują nad największymi patiami mięśni. Czasami zmieniałem kolejność ćwiczeń.


Dieta: Waga 76kg.
Ilość białka na kg masy [g]- 3 (zapotrzebowanie -228g)
Ilość węglowodanów na kg masy [g]-6 (zapotrzebowanie -456)
Ilość tłuszczy na kg masy [g]-1 (zapotrzebowanie -76)
Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 3420

Dieta głównie oparta na produktach takich jak : płatki kukurydziane, mleko, ser twarogowy chudy, mięso z piersi kurczaka, tuńczyk, ryż biały, jaja, kasza gryczana pieczywo ciemne, dżemy, orzechy, banany, jabłka, rodzynki itd…

Początkowo bardzo trudno było mi utrzymać dietę na wysokim poziomie. Nocna praca, sen w ciągu dnia i inne obowiązki bardzo mi to utrudniały. Przez pierwsze 2 -3 tyg. dieta nie była sukcesywnie przestrzegana niestety. Dopiero pod koniec 3 tygodnia, oraz w 4 i 5 tygodniu przestrzegałem jej bardzo dokładnie. W związku z tym mogę z czystym sumieniem powiedzieć że przestrzeganie diety oraz regularne posiłki co max 3 godz. są bardzo ważne jeżeli chcemy osiągnąć efekty.
Koniec cyklu: 08.12.2006
Waga - 79,5 kg
Biceps - 35,5
Przedramię - 29,5
Klatka - 106
Barki - 119
Pas - 81


Uwagi i sugestie:

Uwagi dotyczące odżywek: X-Pand jest to produkt bardzo łatwo rozpuszczalny w wodzie. Smak pomarańczowy bardzo przypadł mi do gustu - bardzo smaczny. Natomiast Elite Protein jest to odżywka biała serwatki o rozpuszczalności niezbyt dużej. Gdyby nie szejker miałbym trochę problemu z rozpuszczeniem go. Smak czekoladowy nawet może być ale bez rewelacji. Wcześniej miałem Ultimata Prostar Whey Protein i mogę powidzieć że w smaku i rozpuszczalność jest dużo lepszy.
Efekty X-Panda widać już na pierwszym treningu … mięsnie szybko się napompowywują.
W ciągu tego cyklu nastąpił znaczny wzrost siły we wszystkich partiach mięśni. Mięśnie stopniowo robiły się coraz twardsze co bardzo widać w 5 tygodniu. Mam szybką przemianę energii i ponadto często gram w pilkę. Bardzo ciężko jest mi przybrać na wadze. Masy nie nabrałem dużo, bo tylko ok. 4,5 kg przytyłem. Ogólnie polecam ten produkt i jestem zadowolony.
Dziękuję za uwagę i mam nadzięje że niektórzy z Was po przeczytaniu tego posta trochę wiedzy wyniosą.
Teraz zamieszczę kilka fotek z przed cyklu i po jego zakończeniu.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
.

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2006-12-15 15:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592


Zdięcie z przed cyklu ...
Wkleje kilka zdięć wieć jeszcze poczekajcie z wypowiedziami.... pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Daj klate luzem po cyklu zeby bylo porownanie.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1857 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7508
fajna zyla na bicepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592


NIestety nie mam, a aparat pożyczyłem od kumpla i znowu bede nmusiał pożyczyć.
Na razie to wszystkie fotki. Dzięki i pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

AMERICAN MUSCLE GAINER NA POCZĄTEK???

Następny temat

male pytanko

WHEY premium