SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie od laika

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
Witam! Mam 16 lat i chcialbym zaczac trenowac...nie mam zbyt duzej masy miesniowej za to mam sredno duza tkanke tluszczowa;/ do dyspozyciji mam tylko laweczke i sztange...nie wiem jaka diete stosowac i jaki trening oraz czy moge uzywac jakis suplementow jednak interesowaly by mnie tylko takie ktore sa zupelnie nieszkodliwe( o ile takie są , jak napisalem w temacie jestem kompletnie zielony i prosze nie besztajcie mnie zbytnio. Z gory dziekuje o obiecuje SOG'i za pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
majc do dyspozycji sztanghie i lawke nie wile mozesz zdziac przydaly by ci sie jakies handle i troche zelastwa wiekszosc suplementow nie jest szkodliwa dla zdrowia ,zaden towar sprzedawany w legalnym handlu nie jesty niebezpieczy dla zdrowia ,ale sumple to ty na poaczek odstaw mozesz pomylsec wtedy kiedy beziesz mnia co najmniej8-12 mieiseczny starz ,na pocztku proponowalbym ci jaki trening zapoznwczy zebys mogl sie zapoznac z prwidlowa technko wskazne by bylo cwiczyc z kims kto ma juz jakis starz za soba pokazaby co i jak na pocztek zaecabym ci cwiczyc plane 3 dnowitm czyli:
pon
klatka+tric
wt
wolne
sroda
plecy+bic
czw
wolne
piotek
barki nogi
a jakie ci cwicznie polecic nie wiem bo szrtanga to troroche za malo
tu masz link na pewno on ci sie kiedys przyda www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Moja rada - zapisz się na jakąś siłownię, chociaż na miesiąc. Nauczysz się wykonywać ćwiczenia. Jeśli nie masz pojęcia co i w jaki sposób robić - to możesz narobić sobie więcej szkody niż pożytku :(

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
no wiec sztangielki mozebym i mial, jednak z silownia to moze byc klopot, po prostu tam gdzie mieszkam jej nie ma:( wuec jezeli ktos moglby podac mi jakis plan treningu i diety wraz z opisem cwiczen na poszczegolne partie miesni to byloby super..w kazdy razie dziekuje Wam za odpowiedzi, SOG:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
No więc odpowie mi ktos? bardzo prosze..tu jet taka czestotliwosc postow ze tematy bardzo syzbko giną:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Nie wiem czemu piszecie ze sztanga i laweczka to za malo - jesli tylko laweczka ma regulowany skos, a stojaki maja wystarzajaca wysokosc, to prawie pelna opcja (przydalby sie jeszcze drazek / wyciag pionowy).

Bez sztangielek przynajmniej nie bedzie robil izolowanych dupereli, ktore nie sa najlepszym srodkiem do budowania solidnej masy miesniowej - a juz napewno nie na poczatku przygody z treningiem.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
no dobra wiec zalozmy ze nie bede uzywal sztangielek ale co dalej jakie cwiczenia i jaka dieta prosze pomozcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nikt nie opisze ci ćwiczeń słowami w taki sposób, żebyś wiedział o co chodzi i nie robił błędów, jeśli do tej pory nie miałeś z tym do czynienia :(((

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
no jakies pojecie mam, wiem jak sie wyciska lezac np..ale chodzi mi o jakies inne cwiczenia na rozne partie, i tez o diete dobra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
www.kulturystyka.pl/atlas

Proszę bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nogi

Następny temat

spadek sily;/

WHEY premium