SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o zakwasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
chodzi mi o to ze zakwasy wystepuja takze przy dlugiej regeneracji w moim przypadku tzn np split

robisz klate w pon a potem za tydzien w pon w moim wypadku to za duzo czasu i zakwasy sa zawsze niemilosierne.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109
a zadam jeszcze jedno pytanie nie związne z tematem... mam zamiar ćwiczyć swym planem jeszcze przez miesiac bo tak mi doradzili na innym forum;) i czy mogłbym rozpocząc cykl monohydratem kreatyny? czy poczekać? czytalem to każdy pisał że po poł roku, ale ja czuje że bede mogł już zacząć. nie wiem, co wy o tym myslicie? dodam że przez te 3 miechy troche "przypakowałem" z czego jestem zadowolony:) i jeszcze miech i chcem robic plany 6 tyg oczywiscie na mase. prosze mnie nie karcić bo naprawde zbyt dużo nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
czym pozniej wezmiesz tym lepiej dla Ciebie.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109
mowisz pozniej, czyli nie bedzie źle po 4 miechach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Będzie szkoda pieniędzy Twoich lepiej kup za oliwę, piersi z kurczaka i ryż. Dieta a do niej możesz dokupić białko czy gajnera ale tylko aby załatać dziury w zapotrzebowaniu.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
po co brac tak wczesnie skoro efekty mozna robic na samym zarciu?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Poza tym efekty bez nie beda pewniee duzo gorsze niz z

eeroo jestes pewny, ze to zakwasy czy moze to dumsy (mikrourazy)?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tak jestem pewny ze to zakwasy potrafie odroznic. takze wlasnie tez z tego powodu przeszedlem na fbw i i wole cwiczyc czesciej partie. bo na splicie przez 3-4 dni zakwasy mnie dobijaly. taki organizm.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
eeroo kojarze cie ze juz dosyc dlugo siedzisz na forum i domniemam, ze w tym sporcie na tyle siedzisz dlugo by odroznic Chcialem sie tylko upewnic

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109
ja wiem że dieta to podstawa, ale za taka kreatyna zaplace 50 zł a ile wyniosła by mnie taka dieta? ile was to kosztuje? raz że mnie nie stać, drugi raz nie miałbym czasu na jej przygotowanie a nikt by dla mnie specjalnie "obiadkow" nie gotował... i przyznajcie mi szczerze, bez szczegolnej diety mozna cos osiągnąć, moim zdaniem gdybym miał aż tak mocno jej przestrzegać to bym chyba młodość swoją stracił;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

plan na pięć dni --- problem

forma lato