SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o pory dawkowania białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Kupilem sobie białeczko.. Planuję brać je 2*po 35g. I tu mam pytnie.. 1. Czy lepiej je brac rano czy moze przed snem?
2. Czy brać je od razu po treningu czy moze po jakiejs przerwie?

Z gory dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Dzięki. Niestety mój sog dla Ciebie nie wszedł. Napisało, że już oddałem głos Ale nie bój żaby, nie dziś to jutro. A tamtego arta wykasowałem z podpisu, bo najpierw mi się gościa żal zrobiło, a potem się okazało, że mod mu skasował arta. Potem gość napisał to jeszcze raz i dostał bana. A dzisiaj rano czytam - UWAŻAJ - arta gościa, który podpisał się "Wielebny" i pieprzy te same głupoty używając tych samych fraz co tamten podpisany "Pedziu". Wniosek: Pedziu na nowo zarejestrował się jako Wielebny bo go zbanowali, tylko tym razem nie twierdzi, że ma problem z wytryskiem i nie wie co zrobić, tylko, że jest księdzem, ale chciałby być kobietą i ma problemy z wytryskiem bo bierze hormony żeńskie. Normalnie jazda bez trzymanki.
A teraz, żeby nie było, że nie na temat: białko jest pyyyszne!

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ja biorę po treningu i przed snem. A co to za białko? Pytam, bo serwatkowe nie jest najlepsze przed snem bo za szybko się wchłania. Lepszy jest choćby sojavit albo niedoceniana kazeina

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
kupiłem Active Whey Protein 80plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
zalezy jakie białko, bierzesz tam gdzie masz braki ja np bede brac do szkoły bo tam nei mam jak spozyc białka a tak to reszte z jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
czyli serwatkowe, a więc na noc nie najlepsze. A więc, tak jak przedmówca: dawaj tam w ciągu dnia, gdzie Ci brakuje, a na noc zjedz tuńczyka czy twaróg. Oczywiście jak weźmiesz to na noc, to też się nic nie stanie, ale jak mówiłem, za szybko się wchłania, więc trochę szkoda

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
A co wogole myslicie o tym białku? To moje pierwsze jakie kupiłem - szczerze dokonałem zakupu wczoraj. A dzis wszedłem na to forum :P Z tego co widze chyba lepiej bym zrobił jak bym kupił Olimp SP80...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Kopt jakie białko cykasz na noc a jakie po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Witam TDCI! Ja na noc wcinam tuńczyka albo jakąś rybkę. Po treningu biorę sewatkowe, tylko nie pamiętam nazwy firmy. Coś tam coś tam neutrion 85% Dodaję je też czasem do posiłków w ciągu dnia jak mam za mało. Teraz trochę mało kasy, żeby 2 różne białka kupować.
Lewy, z tym białkiem to nie jest tak źle, choć w Ostrovi masz to samo tylko taniej

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
ok, dzieki za rade :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Cze barachu ! Dzisiaj się znowu w robocie ponudzimy trochę co

Myślałem że jak napisałeś białko na noc to myślałem że suple jakieś a tu stary, poczciwy toni z wody + pewnie jakaś oliwka dla smaku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Kopt masz jakieś zdanie na WPC80 Ostrowi ? Czytałem wiele postów, teorie ze się pieni, że się nie pieni, że smakuje jak guffno, że ujdzie w tłumie i wiele róznych podobnych opinii. Pytam czy próbowałeś bo mnie też kasa przycisnęła i jak skończę 100% WPC Olimpu to przez jakiś czas ten schiet tani będę łykał z braku laku. Zamówiłem dzisiaj 1 kg na spróbe , jak bedzie to łąjno to przeżyje jakoś te 47 zeta z przesyłką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gr.HMB na 105 kilowe cielsko

Następny temat

[nietypowe] Co brac aby nie spac? kofeina, guarana ...?

WHEY premium