SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o podciąganie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Czy podciągając się podchwytem dużo tracimy chcąc ćwiczyć plecy w porównaniu z nadchwytem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie, bo każdy sposób w podciąganiu daje nowy bodziec dla pleców więc zmiana chwytów jest wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Czyli lepiej jest np 2 serie nadchwytem a potem 2 podchwytem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakim systemem cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
niebardzo rozróżniam te systemy no ale ćwicze wtorek klatka, czwartek barki biceps, sobota lub niedziela plecy triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A nogi gdzie ? rozpisz swój plan tu.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2009-10-04 14:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
podchwyt bardziej angażuje biceps który przejmuje część pracy ot tyle

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie. Wiec jak zalezy Ci bardziej na cwiczeniu plecow przez podciaganie to cwicz nachwytem, stopnio w coraz szerszym rozstawie dloni, a jak chcesz bica zmeczyc to podchwytem. Z reguly tez nachwytem szeroko mniej powtorzen jestesmy w stanie zrobic niz podchwytem, o ile w ogole :) - Mam na mysli oczywiscie poczatkujacych glownie - co rowniez swiadczy o stopniu zaangazowania poszczegolnych grup miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej swoj plan bo cos smierdzi jakims bublem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
Poczatkujący w podciaganiu podchwytem "czuje" głownie biceps. Przy dłuższym stażu w tym ćwiczeniu pracuja głownie najszersze grzbietu wiec ilości max powtórzeń nad i pod-chwytem robi sie bardzo podobna.

Zmieniony przez - nerwus666 w dniu 2009-10-04 21:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
wtorek klatka
- wyciskanie hantli na płasko
- wyciskanie hantli pod skosem ( glowa wyżej )
- pompki z waskim rozzstawem rak lub pompki na oparciach krzeseł ( to drugie dopiero bede próbował bo nie jestem w stanie zrobić skosu żeby głowa była niżej i wyciskać hantle i musze kombinować bo te pompki jakos mi nie podchodza
czwartek biceps barki
- mlotek
- supinacja
- na kolanie

- unoszenie hantli przed siebie
- unoszenie hantli na boki
- wyciskanie do gory

sobota lub niedziela triceps plecy
- pompki tylem
- wyciskanie francuskie
- prostowanie ramienia z hantla w opadzie tułowia

- wiosłowanie
- szrugsy
- od paru dni mam drążek i zacząłem się podciągać, a wcześniej robiłem MC ale hantlami jakoś dziwnie

ilość serii 3-4
ilość powtórzeń to 6-8 w zależności od ćwiczenia
Używam dużych ciężarów ze względu na potrzebe masy.

Zmieniony przez - Fornal89 w dniu 2009-10-04 22:07:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o przysiady i mc

Następny temat

muay thai + silownia

WHEY premium