SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Wyciskanie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam pytanie czy jest to normalne, że po wyciskaniu na klatkę mam zmęczone ręce a nie klatkę ?

Zmieniony przez - kruchy125 w dniu 2009-07-06 13:56:06

Zmieniony przez - kruchy125 w dniu 2009-07-06 13:56:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Tak ręce też w bardzo dużym stopniu pracują przy wyciskaniu. Ale możliwe, że również coś źle z techniką u ciebie.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
prawdopodobnie to tricepsy bo najmocniej pracują w rąk

jaki masz chwyt? szeroki ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak szeroko ale gdy próbuje na wąsko to jeszcze więcej ręce mi sie męczą a co do tricepsów to możliwe bo mam strasznie słabe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz wzmocnić trica. Francuzy, pompki na poręczach/odwrotne, ściąganie linki/drążka wyciągu górnego. A próbowałeś średniego chwytu? Dla mnie jest najlepszy. Trochę szerzej niż barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
zła technika, szukaj na sfd i google artykułów/poradników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
rush comes idź pan w*****. Nienawidzę takich wypowiedzi.
Jedyne co zrobić to musisz tricepsa wzmocnić. Na początku ćwiczeń wiele osób ma z nim problemy, gdyż w życiu codziennym raczej się go nie przeciąża zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ściągasz łopatki przy wyciskaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1265
Dlaczego idź w*****? Jest podwieszonych artykułów o wyciskaniu to może sprawdzić na kolejnym treningu czy jak się zastosuje do wskazówek to też mu się "ręce" zmęczą czy nie. I sprawa by się sama wyjaśniła.

Odetchnij. Uspokój się. Zapal sobie ćmika.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
kumpel ma to samo, po wyciskaniu na klatke to tricepsy ma spuchnięte..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
"rush comes idź pan w*****"

na sfd jest sporo, a poza sfd jest w necie strona www z mega wielkim artykułem o wyciskaniu

albo poszukajcie sobie w moich wypowiedziach, już przekazywałem to co wiem innym w podobnym temacie

dobra technika to zmuszająca po części do mniejszego ciężaru ale maksymalnie pobudzająca klatę, sam to na niej czuję a rąk wcale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o porade

Następny temat

Jaką ławeczkę?

WHEY premium