SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o W/B/T ?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Ulozylem diete dla mamy, na redukcje zanim ja cala rozpisze to mam pytan pare.
Zapotrzebowanie Kcal wyliczylem ok 1800kcal.
Weglowodany w diecie obciolem do ok 2gr na kg ciala co przy wadze 81kg daje 155gram. Jest to ok 40% zapotrzebowania kcal dziennego.
Bialko jest na poziomie 1,8gr na kg masy ciala co daje 145gr, czyli ok 30% dziennego zapotrzebowania kcal.
Tluszcze na poziomie 0,8grama co daje ok 30%.
Zatem mamy uklad 40/30/30
Teraz pyt, czy jest to dobry uklad na redukcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Moim zdaniem patrząc na to, że to jest mamusia i zapewne zlaezy jej na figurze, albo zrzuceniu prozdrowotnie paru kg, to nie dawałbym wiecej, a i obcinał proporcjonalnie jednak wegle i bialka jednocześnie ( nie same wegle) jednak ilośc tych 150 gram węgli dziennie dla kobiety, ktora zapewne pracuje, jest już na pewnym etapie życia (nie łoda w domyśle)jest moim zdaniem zdrowym minimum.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4120
Wiesz, że od samej diety sie nie chudnie ?

Możesz obciąć węgle, a zwiększyć tłuszcze, dostaniemy wtedy coś ala CKD. Poczytaj dział fitness, znajdziesz tam o aktywności ruchowej, reduckjach i w ogóle całe kompedium wiedzy na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
wiem, do tego dolożony jest takze trening, ale glownie chodzi mi o rozklad, czy jest dobry, czy nie jest czego za duzo badz za malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4120
Po krótce z tym zwiększeniem tłuszczy chodzi o to, że organizm będzie sięgał po energię do nich, a nie do węgli (glikogen) i będzie je go spalał. Przekształcone węgle proste są proiorytetowym źródłem energii, podawanym z wątroby podczas wysiłku. Starcza go zazwyczaj na ok 20-25 minut wysiłku przy tętnie ~60% HRmax i dopiero później następuje pobieranie energii z tłuszczów. Dlatego również aeroby powinno się wykonywać na pusty żołądek (najlepiej przed pierwszym posiłkiem).

Nie wiem doładnie jak to jest z białkiem, ale obiło mi się o uszy, że zwiększona jego podaż działa mocno katabolicznie na organizm, więc powoduje spalanie fat'u, jednak pokreslam, iż nie jestem tego w zupełności pewien. Chociaż 40 % całego zapotrzebowania to i tak dużo więc raczej tego nie ruszaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
To ja poczekam jeszcze na opinie tych najbardziej obeznanych, ale dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Zanim odpowiem

Mi 2gr na kg ciala co przy wadze 81kg daje 162...

JA na redukcji zaczynałem z weglami na poziomie 40%. Potem mozna właśnie z nich obcinać jakby nie szła redukcja zgodnie z planem.

Te 1800 to już z deficytem aile było przed obcięciem ??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
To jest bez deficytu, tzn wg dziennika takie zapotrzebowanie kcal wychodzi. Chce przez pierwsze 2 tyg zobaczyc jak sie bedzie czula mama, a pozniej ewentualnie obnizac kalorie potrochu (lub dodawac).
Fakt ze deficyt moze wyrobic aktywnoscia ruchowa i do tego bedzie jezdzila rowerkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Oblicz zapotrzebowanie wg tego: https://www.sfd.pl/temat231127/

jak obliczysz obetnij na początek 10% kalroii. Proporce makroskłądników dalej już ulozysz wg wskazówek zawartych w poście tłuszcze minimum 25% bialko i wegle 'dostroisz' wg aktywności siłowej, aerobowej mamusi . Dzienik posiłków jest stworzony dla osób chodzących na silke, walczących o obwody, wylewających hektoliry potu...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
tak wlansnie liczylem i tak mi wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
To OK. Zrób tak jak pisałeś 2 tygodnie bez deficytu. Te 14 dni to bardziej dla regulacji hormonów. Następnie odejmij 10%. Obserwujcie co tydzień. jezeli po 2 tygodniach spadek wagi bedzie mniejszy niz 0,5kg na tydzień odejmij od 1800 20% i dalej obserwacja.

ile dałeś bialka dla mamusi na kg ?

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-09-19 22:27:56

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
sporo dosyc 1,8g
do tego 2x rowerek w tygodniu i 3x gimnastyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAŁO WARTE GRZECHU:)

Następny temat

Przepisy, ale po angielsku. (Musle Recipes)

WHEY premium